MARKÍZA • PONDELOK - ŠTVRTOK • PO 21.40• PIATOK • 20.30 •

Farma 12: Mesto verzus dedina

05. 08 2020 18:20 | pet
Farma 12
Farma 12 Foto: TV Markíza

Obľúbená reality šou sa vracia!

Televízia Markíza čoskoro prinesie na obrazovky v poradí už dvanástu sériu drsnej reality šou Farma. Fanúšikovia projektu sa znovu môžu tešiť na nový koncept, krásne prostredie, skvelých farmárov, emócie a dramatickú akciu. Víťaz získa nielen pozornosť celého Slovenska ale aj atraktívnu finančnú výhru. 

V 12. sérii sa objavia viaceré nové pravidlá a úlohy, ktoré život na Farme posunú do ešte náročnejšej roviny. Moderátorkou bude opäť Eva "Evelyn" Kramerová. Samozrejme, nebude chýbať ani farmársky šéf Martin Bagar. 

Skupina nových farmárov bude najbližšie mesiace prekonávať predsudky, ktoré v sebe máme všetci od nepamäti. Statok v izolovanej oblasti preverí ich fyzické aj psychické možnosti. Mesto verzus Dedina, kto bude lepší? Kto nakoniec získa rozprávkovú výhru?

Prichádzajú z rôznych zázemí, životných situácii a osud ich stihol poriadne preskúšať. Niektorí sa narodili na dedine a žijú v meste, iní sa narodili v meste a žijú na dedine. Medzi farmármi sa objavia aj Slováci, ktorí sa naspäť domov vrátili po rokoch pre pandémiu. Stret hodnôt, presvedčení, dvoch rôznych svetov, ktoré sú od seba vzdialené len kúsok, no zároveň sú od seba tak ďaleko.

Presne také je Slovensko a taká bude aj nová Farma. Pripravili sme pre vás sezónu plnú prekvapení, aké ste na Farme ešte nevideli. Sú dedinčania naozaj jednoduchí? Mešťania nafúkaní? Súťažiaci budú mať dosť času na to, aby staré známe predsudky prekonali. Ten, kto to dokáže, sa nakoniec stane víťazom. Štartujeme už 31. augusta!

Víťazi predošlých sérií

Farma 1 - Andrea Járová

Farma 2 - Radomír Spireng

Farma 3 – Mário Drobný

Farma 4 – Pavol Paco Styk

Farma 5 – Lenka Švaralová

Farma 6 – Tomáš Mayer

Farma 7 – Tomáš Mrva

Farma 8 – Miroslav Povec

Farma 9 - Šimon Néma

Farma X - Dominik Porubský

Farma 11 - Gabriel Sedláček

Komentáre ( 0)