Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Posledné chvíle na statku: Jeden z farmárov bral domov aj to, čo nemal!

11. 12 2020 15:30 | pet
Balenie pred odchodom z Farmy
Balenie pred odchodom z Farmy Foto: TV Markíza

Do tašky balil všetko, čo mu prišlo pod ruky.

Počas 12. série Farmy sa nakrútilo obrovské množstvo materiálu, ktoré sa logicky do finálnych zostrihov nedostalo. Tie najlepšie situácie sme pre vás vyberali a zaraďovali do sekcie Bonusy. A na záver tu máme jeden, ktorý zachytáva posledné chvíle na statku!

TIP: Sledujte Farmu X-tra NAŽIVO hneď po finále Farmy 11. decembra na Markiza Plus!

Farmári si balili veci a pripravovali sa na odchod domov po takmer troch mesiacoch. Väčšina z nich si zbalila len to najnutnejšie, opotrebované šatstvo či rozčaptané čižmy rovno vyhadzovali. Ale našiel sa aj človek, ktorý naopak bral všetko, čo mu prišlo do rúk.

TIP: Farma finále nekončí: Tešiť sa môžete na Život po Farme!

Vlado Nikolajev nechcel odísť zo statku bez vecí, ktoré boli podľa neho významné. Erika Zahorjana napríklad presviedčal, aby si zobral sluhovský mundúr, pretože práve v ňom sa spoznal so Sárou Adamčíkovou. Ibaže on odmietol, pretože farmári mali vyslovene zakázané brať zo statku akékoľvek rekvizity.

Vlada to neodradilo a sluhovský odev skončil v jeho taške. Zbalil dokonca aj svadobný závoj Xénie Gregušovej. Tá evidentne na svadbu s Lukášom Stanislavom chcela rýchlo zabudnúť a závoj plánovala nechať na Farme. Ktovie, načo bude Vladovi. Žeby v blízkej budúcnosti aj on plánoval svadbu?

Sledujte finále Farmy 12 naživo o 20.30 h na televízii Markíza.

 

 

Komentáre (0)