Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Giuliana si na Farme myslela, že je tehotná! Vyžiadala si dokonca tehotenský test

24. 01 2023 11:55 | pet
Giuliana Santi
Giuliana Santi Foto: TV Markíza
Giuliana Santi
Giuliana Santi
Giuliana Santi

Bývalá farmárka odpovedala na pikantné otázky. Dala by si urobiť umelé prsia?

Giuliana Santi patrila v štrnástej sérii Farmy medzi najvýraznejšie postavy. Jej prístup, humor a svojský postoj k práci diváci buď milovali, alebo nenávideli. Aj po skončení drsnej reality šou zostala rovnakou bláznivou dievčinou, ktorá si na sociálnych sieťach získava čoraz väčšiu popularitu. A neváha odpovedať aj na pikantné otázky fanúšikov!

 TIP Exfarmárka Dagmar s ďalšou radikálnou zmenou: Takto ju už neuvidíte!

Tehotná na Farme?

Aktuálne prezradila aj to, čo sa na obrazovkách nikdy neobjavilo. Počas celého pobytu na Farme vraj vôbec nedostala menštruáciu. Vystrašilo ju to a myslela si, že môže byť tehotná. Dokonca si od produkcie pýtala tehotenský test. Síce ho nedostala, ale nakoniec sa žiadne tehotenstvo nekonalo. Viacerým farmárkam v predchádzajúcich sériách sa stalo niečo podobné - stres, nové prostredie či špecifická strava sa totiž môže prejaviť aj takto.

giuliana tehotenstvo.jpg
 

zdroj: instagram.com/gululumka

Jasný postoj k plastike pŕs

Temperamentná Talianka sa vyjadrila aj k otázke umelých pŕs. Giuliana je v tejto oblasti dosť obdarená a zastáva jasný postoj - plastiku neplánuje, ani o nej vôbec neuvažuje. Vôbec to nepotrebuje a zákrok neodporúča ani iným ženám. Ale zásadne proti zväčšeniu pŕs nič nemá, ak niekoho obrovský hrudník spraví šťastným, tak je to v pohode.

giuliana prsia.jpg
 

zdroj: instagram.com/gululumka

Zaspomínajte si, ako si Giuliana na Farme vyžiadala od Filipa erotickú masáž.

Upútavka

 
Farma: Finále - v sobotu, 17. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na