Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Veľké ospravedlnenie! Alex si uvedomila, že s Natáliou šliapla vedľa

05. 12 2022 16:28 | markiza.sk
Alex sa pustila do svojej rivalky
Alex sa pustila do svojej rivalky Foto: TV Markíza
Natália Lenártová
Saška Čillíková
Alex Mináriková

Pri poslednej hádke už prekročila všetky hranice, za čo si vyslúžila kritiku aj od divákov.

Po tom, ako Minh vyčerpal svoje tri šance na to, aby zotrval na Farme, sa na statok vrátili tri posledné vypadnuté Alex, Saška a Natália. Tamás a Šimon sa tak potešili, keďže opäť mohli byť so svojimi polovičkami. Saška však vypadla v ďalšom dueli a po poslednom súboji už nie je na Farme ani Natália.

Tú si do duelu vybrala Alex po tom, ako sa so Šimonom stali sluhami. Neudialo sa tak pri klasickej voľbe, ale dostali to ako trest za to, že sa v noci spolu vykradli do lesa a bez portov, aby ich nebolo počuť. Tým zásadne porušili pravidlá hry.

Do duelu tak šla Alex, ktorá si vybrala Natáliu. Mladučká kráska a skúsená fitneska, ktorá zožala úspechy aj v zahraničí, si absolútne nesadli a často sa dostávali do konfliktu. Mohla za to aj Alexina prchkosť a mnohokrát až neúcta. Pri poslednej hádke už prekročila všetky hranice, za čo si vyslúžila kritiku aj od divákov.

NAJDRSNEJŠIU HÁDKU NA FARME SI POZRITE TU:


Dnes si Alex sype popol na hlavu a toto je jej vyjadrenie prostredníctvom admina na Instagrame: „Priznáva si chybu, jej správanie a jej predslov pri voľbe druhej duelantky Natálie bol už cez čiaru. Uvedomuje si, že zlyhala a v ten daný moment to boli pre ňu nekontrolovateľné emócie. Nekonečný konflikt medzi nimi je vyriešený v duelovej aréne a týmto by to zakončila.“

AK SI NEVIDEL DRSNÝ DUEL, SLEDUJ HO TU!

Natáliine emócie po dueli a odkaz Alex si pozrite TU!

 

Upútavka

 
Farma: Finále - v sobotu, 17. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na