Farma cover

MARKÍZA • PO, UT, ŠT, PIA A SO • V PREDSTIHU NA VOYO •

Minh vo vážnych problémoch: Za porušovanie pravidiel mu hrozí okamžitý vyhadzov!

22. 11 2022 09:00 | pet
Miňo to má poriadne nahnuté
Miňo to má poriadne nahnuté Foto: TV Markíza

Spamätá sa a využije poslednú šancu, alebo si zbalí kufre?

Druhý deň dvanásteho týždňa na Farme sa nezačal vôbec dobre. Farmári sa pripravovali na voľbu sluhov, ale prišlo niečo horšie. Objavila sa Alica a začala svietiť červenou farbou, čo signalizuje porušenie pravidiel. Obyvatelia statku si najskôr neboli vedomí, že by niečo vyviedli, no vinníka odhalila Alica - Minh sa počas minulého týždňa viackrát previnil voči pravidlám. Za trest sa má znovu stať sluhom!

 TIP Ani Šimon nie je svätý! S Tamásom sa zhodli, takto si predstavujú svoje partnerky

To Minhovi stačilo, aby opäť vybuchol, vynadal aj Alici a demonštratívne odišiel od stola. Začal sa baliť a vyhlasovať, že ide domov. Nakričal na kolegov, že mu majú dať pokoj a odmietal sa vrátiť do kuchyne. Nakoniec predsa prišiel, aby si vypočul verdikt. Alica mu dala tri „životy“, za každé ďalšie porušenie pravidiel o jeden príde. Po treťom prehrešku nasleduje odchod domov. A vtedy sa trest dotkne aj ostatných farmárov!

Viac uvidíte v ďalšej premiérovej epizóde Farmy o 21.50 h na Markíze alebo už teraz na Voyo!

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako je Farma? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Farma - v utorok, 29. novembra, o 21.00 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na