Farma cover

MARKÍZA • PO, UT, ŠT, PIA A SO • V PREDSTIHU NA VOYO •

Prichádzajú posily! Na Farme sa nečakane objaví šesť nových hráčov

06. 10 2022 08:30 | pet
Na Farmu prichádza šesť nových hráčov
Na Farmu prichádza šesť nových hráčov Foto: TV Markíza

Zoznámte sa s čerstvými farmármi, ktorí dorazia na statok.

A je to tu! Hospodár Martin už viackrát spomenul, či nie je na Farme potrebných zopár rúk navyše. Tri náhle odchody zo statku (Zen zo zdravotných dôvodov, Baron vylúčenie pre porušenie pravidiel, Eva na vlastnú žiadosť) výrazne preriedili počet obyvateľov. Farmári preto tušili, že pravdepodobne niekto príde. No málokto z nich rátal, že k tomu príde tak skoro. Ale stalo sa - na Farmu prichádza šesť nových hráčov! Zoznámte sa s nimi. (Po kliknutí na meno sa dostanete do profilu.)

 TIP Sklamaný Mišo: Pred príchodom na Farmu si predstavoval, že to bude úplne inak

Alexandra Čillíková (22)

saska.jpg
Foto: TV Markíza
 

Na Farme si bude chcieť vypočuť každý názor a ak sa bude niekto trápiť sám, určite sa ho zastane. Svoje šance vidí ružovo: „Keď do niečoho idem, tak chcem byť najlepšia a byť tam do konca!“ Usmievavá študentka sa zamilovala do horolezectva. Najradšej by stále bola na skalách. Praje jej k tomu aj miesto, kde momentálne spokojne žije – Svit. Užíva si aj cestovanie.

Adrián Jurčo (27)

adrian.jpg
Foto: TV Markíza
 

Práce sa nebojí, ani života mimo komfortu: „Na Farmu prichádzam v najlepšej životnej forme.“ Skúsenosti so starostlivosťou o zvieratá síce nemá, no podniká s pestovaním technického konope. Plodinu ďalej spracováva na textílie a rôzne ďalšie výrobky. Adriánovým snom je podnikanie priniesť až do Los Angeles. „Chcem robiť, čo ma baví a dostať za to kráľovsky zaplatené!“ prezrádza ambiciózny Košičan.

Upútavka

 
Farma - v piatok, 25. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na