Farma cover

MARKÍZA • PO, UT, ŠT, PIA A SO • V PREDSTIHU NA VOYO •

Trpký koniec farmárskeho dobrodružstva: Eva to nakoniec nezvládla, odchádza domov!

22. 09 2022 07:00 | pet
Eva s Dibukom
Eva s Dibukom Foto: TV Markíza
Eva Schwardy s miláčikom Dibukom
Eva Schwardy
Eva Schwardy

Jej pohár trpezlivosti pretiekol, po náhlom skrate sa farmárom ospravedlnila.

Po vylúčení Imricha Štefánika za hrubé porušenie pravidiel, prichádza Farma 14 neštandardne o ďalšieho účastníka. Eva Schwardy nakoniec pobyt na statku psychicky nezvládla a po dohode s produkciou sa vrátila domov. Eva to od začiatku nemala ľahké, málokto ju akceptoval a viacerým farmárom enormne vadil jej pes Dibuk, ktorý spôsobil viaceré vážne problémy.

 TIP Nie som alkoholička! Giuliana prezradila, prečo na Farme toľko pije

Pomyselný pohár trpezlivosti uznávanej biologičky a odborníčky na umelú inteligenciu pretiekol po Šimonovej poznámke o tom, že v ten konkrétny deň pracovali všetky ženy okrem nej. U Evy nastal skrat a hodila o stôl šálku, pričom ostré úlomky len tesne minuli Giulianinu a Šimonovu tvár. Eva sa neskôr prišla farmárom za svoje neprípustné správanie ospravedlniť a oznámila, že pravdepodobne odchádza.

vlcsnap-2022-09-21-18h56m05s878.jpg
 

Eva si balí veci                                                                                                zdroj: TV Markíza

Televízia Markíz vydala k udalosti nasledujúce stanovisko: „Súťažiaca Eva Schwardy opustí reality šou Farma po situácií, ktorej vyvrcholením bol nešťastný incident, za ktorý sa farmárom ospravedlnila. Eva na Farme zažívala viaceré ťažké chvíle, keďže farmári jej nedávali priestor na realizáciu vynálezov, na ktorých jej veľmi záležalo. Po jej skratovom správaní, ktorému predchádzali mnohé nezhody s farmármi, sa po vzájomnej dohode s produkciou rozhodlo, že v súťaži nebude pokračovať.“

Nešťastný incident sa odohral v 14. epizóde, ktorú uvidíte v piatok 23. septembra o 20.30 h na Markíze, alebo o 24 hodín skôr na Voyo.