Farma cover

MARKÍZA • PO, UT, ŠT, PIA A SO • V PREDSTIHU NA VOYO •

Nových farmárov si zamilujete! Mladosť, dravosť, skúsenosti aj mimoriadny intelekt

22. 08 2022 08:00 | pet
Zostava 14. série
Zostava 14. série Foto: TV Markíza

Na televízny statok smeruje skutočne pestrá zmes obyvateľov.

O pár dní sa na obrazovkách televízie Markíza začne písať už 14. kapitola obľúbenej Farmy. Fanúšikovia drsnej reality šou sú už iste v napätí, kto sa nakoniec dostal na statok a bude sa uchádzať nielen o priazeň divákov, ale zároveň bojovať o výhru v podobe 75 000 eur. Ten deň je práve tu a s hrdosťou vám predstavujeme štrnásť nových farmárov, ktorí sa vrhnú do netradičného dobrodružstva.

Na kasting sa pred touto sériou prihlásilo viac ako 3500 ľudí, takže skutočne bolo z čoho vyberať. Tvorcom drsnej reality šou sa podarilo vyskladať naozaj pestrú farmársku posádku, v ktorej sa mieša mladosť, dravosť, ale aj bohaté skúsenosti staršej generácie. Tentoraz sa môžete tešiť aj na niekoľko nadpriemerne inteligentných ľudí, ktorí by mali na Farmu priniesť nový spôsob uvažovania a inovatívne riešenia. (Kliknutím na meno sa dostanete do profilu konkrétneho farmára.)

Minh Nguyen Anh

Minh Nguyen Anh
Foto: TV Markíza
 

Sebavedomý mladík pôvodom z Vietnamu študuje operný spev a zároveň pracuje v rodinnej firme ako manikér. Na Farme sa bude spoliehať predovšetkým na svoj rozum a na to, že dokáže rozosmiať ostatných. Má však nočné mory zo všetkého, čo má perie!

Filip Jánoš

Filip Jánoš
Foto: TV Markíza
 

Na Farme bude svojím výzorom a energiou jednoznačne patriť medzi najvýraznejších súťažiacich. Vysoký, usmievavý youtuber pôsobí ako vystrihnutý zo série Pokémon. No úsmev sa mu vytratí z tváre pri predstave, že na statku bude musieť manuálne pracovať.

Šimon Koleň

Šimon Koleň
Foto: TV Markíza
 

Na Farmu mieri aj sympatický vysokoškolák - nádejný učiteľ telesnej výchovy. Jeho život však nie je iba pohyb, už roky pracuje s drevom a manuálne úlohy mu pôjdu určite od ruky. Inteligencia je podľa neho na statku, samozrejme, potrebná. Treba mať skrátka v hlave.

Martina Korkobcová

Martina Korkobcová
Foto: TV Markíza
 

Temperamentná východniarka a matka dvoch dcér o sebe hovorí, že sa stále strápňuje, no berie to ako zábavu. Farmári sa s ňou určite nudiť nebudú, jej dobrá energia je totiž nákazlivá. Za je bláznivým charakterom sa však skrýva dobrosrdečný človek.  

Simona Krupová

Simona Krupová
Foto: TV Markíza
 

Simona bola síce dobrá študentka na vysokej škole, no do života jej prišla práca krupiérky. Dokonca vďaka nezvyčajnému povolaniu precestovala svet, kde pracovala na rôznych eventoch. Aj preto túži po kariére profesionálnej hráčky pokru.

Natália Lenártová

Natália Lenártová
Foto: TV Markíza
 

Bývalá vrcholová športovkyňa zasvätila profesionálny život fitnes, má na konte množstvo triumfov na svetovej aj európskej scéne. Momentálne pracuje ako trénerka a na rôzne obmedzenia je zvyknutá celý život. Farma by ju tak prekvapiť nemala.

Kristián Mesíček

Kristián Mesiček
Foto: TV Markíza
 

Do štrnástej série prichádza aj tvrdý Záhorák, ktorý hneď povie všetko, ako je. Servítka pred ústami je pre prchkého zámočníka nepoznaný jav. No jeho pracovité ruky ocení na statku každý. Zároveň je milovníkom adrenalínu a nebezpečných situácií.

ĎALŠIE MENÁ NÁJDETE NA NASLEDUJÚCEJ STRANE.

Upútavka

 
Farma - v utorok, 29. novembra, o 21.00 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na