Farma cover

MARKÍZA • OD 5. 9. NA MARKÍZE•

Prvé slová Evelyn po zverejnení nového moderátora Farmy 14

30. 07 2022 17:36 | markiza.sk
Eva Evelyn Kramerová
Eva Evelyn Kramerová Foto: TV Markíza
Hospodár Martin a Evelyn
Evelyn v štýlovom overale
Piaty týždeň

Zverejnila aj vtipné fotky zo zákulisia, ktoré mohol vidieť málokto.

Televízia Markíza momentálne pripravuje už neuveriteľnú 14. sériu Farmy . Posledné štyri série bola pevnou súčasťou drsnej reality šou aj Eva Evelyn Kramerová, ktorá divákov sprevádzala životom po farmárskych statkoch v desiatej, jedenástej, dvanástej a trinástej série. Štafetu prebrala po Kvetke Horváthovej, ktorá bola moderátorkou Farmy v rokoch 2011 až 2017.

S novou sezónou prichádza veľká zmena a farmárske opraty preberie nové meno! Štrnásta séria prinesie viaceré nové prvky a jednou z nich bude aj zmena na moderátorskom poste. Po prvý raz v histórii projektu sa na tomto poste objaví muž - novú pozíciu si vyskúša obľúbený herec a hviezda seriálu Oteckovia Marek Fašiang, ktorého ste mohli nedávno vidieť tancovať aj v šou Let´s Dance !

Evelyn berie zmenu pozitívne a teší sa na nové výzvy: „Boli to krásne štyri roky môjho života a som za ne televízii Markíza a najmä skvelým kolegom nesmierne vďačná. Je čas sa posunúť a inak ako zmenou sa posunúť nedá. Vnímam to ale ako mimoriadne priaznivú zmenu a projektu a môjmu nástupcovi držím palce.“

Neskôr na sociálnej sieti doplnila svoje vyjadrenie a zverejnila aj veľmi vtipnú koláž z Farmy.

„Pred štyrmi rokmi som sa k tejto práci dostala z môjho pohľadu ako slepé kura k zrnu (halo?! trošku farmárska terminológia). Na prvej ostrej som privítala ľudí slovami “Vítajte na Farbe” a rozbehla sa spolupráca, ktorá trvala krásne 4 roky! Nechcem veľmi rozmazávať okolnosti a byť strašne nostalgická, ale som za to naozaj vďačná. Hlavne za ľudí, ktorých som tam spoznala! Budú mi chýbať najmä moji kolegovia, ktorí majú špeciálne miesto v mojom srdci,“ napísala. 

Zdroj: Instagram/ evelyn

Upútavka

 
Farma 14 - už čoskoro!
Sledujte celé epizody na