Farma cover

MARKÍZA • PO, UT, ŠT, PIA A SO • V PREDSTIHU NA VOYO •

Nová Farma s obrovskou zmenou: Drsnú reality šou bude po prvý raz moderovať muž!

30. 07 2022 06:00 | pet
Nová Farma sa blíži
Nová Farma sa blíži Foto: TV Markíza
Oteckovia
Oteckovia
Marek Fašiang

Štrnástu sériu bude mať pod palcom známa tvár.

Televízia Markíza momentálne pripravuje už neuveriteľnú 14. sériu Farmy . Posledné štyri série bola pevnou súčasťou drsnej reality šou aj Eva Evelyn Kramerová, ktorá divákov sprevádzala životom po farmárskych statkoch v desiatej, jedenástej, dvanástej a trinástej série. Štafetu prebrala po Kvetke Horváthovej, ktorá bola moderátorkou Farmy v rokoch 2011 až 2017.

S novou sezónou prichádza veľká zmena a farmárske opraty preberie nové meno! Štrnásta séria prinesie viaceré nové prvky a jednou z nich bude aj zmena na moderátorskom poste. Po prvý raz v histórii projektu sa na tomto poste objaví muž - novú pozíciu si vyskúša obľúbený herec a hviezda seriálu Oteckovia Marek Fašiang, ktorého ste mohli nedávno vidieť tancovať aj v šou Let´s Dance !

„Úlohu moderátora som sa rozhodol prijať, pretože Farma patrí dlhé roky k najsledovanejším programom Markízy a je pre mňa česť a zároveň veľká profesijná výzva byť je súčasťou. Presvedčila ma dôvera ľudí, ktorí za projektom stoja, nový formát tejto šou ako aj fakt, že mám rád prírodu, zvieratá a hry. Najviac sa teším na natáčanie v exteriéri, konfrontácie s rôznymi typmi ľudí a na ochutnávku absolútne bio – eko homemade produktov, ktorými dúfam, že ma farmári ponúknu,“ vyjadril sa Marek.

Evelyn berie zmenu pozitívne a teší sa na nové výzvy: „Boli to krásne štyri roky môjho života a som za ne televízii Markíza a najmä skvelým kolegom nesmierne vďačná. Je čas sa posunúť a inak ako zmenou sa posunúť nedá. Vnímam to ale ako mimoriadne priaznivú zmenu a projektu a môjmu nástupcovi držím palce.“

TS_Farma.jpg
 

Farma 14 už čoskoro na Markíze!

Upútavka

 
Farma - v utorok, 29. novembra, o 21.00 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na