Farma cover

MARKÍZA • OD 5. 9. NA MARKÍZE•

Vzbúrené hormóny na Farme: TOP 6 videí, keď kocúr skončil v trúbe!

27. 07 2022 14:00 | pet
Mirka a Matej z Farmy 11
Mirka a Matej z Farmy 11 Foto: TV Markíza

Napriek prítomnosti kamier sa často neubránili telesným túžbam.

Prírode jednoducho niekedy nerozkážeš a prepuknutí vzájomnej vášne nezabráni ani prítomnosť kamier. Televízna Farma je jasným dôkazom, že k intímnemu zblíženiu môže prísť aj na najneobvyklejších miestach. Vybrali sme šesť situácií, ktoré v drsnej reality šou skončili vášnivým milovaním a máme z neho obrazový dôkaz.

 TIP Prvý záber novej Farmy? Hospodár Martin zverejnil tajomnú fotografiu

Michaela Štefániková a Dominik Porubský (Farma X)


Prvý párik sa na statku vytvoril už po pár dňoch. Dominik Porubský prišiel na Farmu ako 20-ročný, bez akýchkoľvek intímnych skúseností. A v rybárskej osade prešiel ozajstným krstom ohňom, keďže prišiel o panictvo s o 13 rokov staršou Michaelou Štefánikovou. Vášnivú noc strávili na brehu jazera, mimo dohľadu kamier, ale mikrofóny zvuk zachytili. Vzťah im však dlho nevydržal.

Kristi Dali a Rado Dulin (Farma 11)

Hoci ona mala priateľa a on dokonca snúbenicu, počas pobytu na Farme 11 sa predsa dali dokopy. Najskôr išlo iba o morálnu podporu, ale neskôr medzi Kristi Dali a Radom Dulinom preskočila aj sexuálna iskra. Zostali spolu aj po skončení nakrúcania, ale nakoniec im vzťah dlho nevydržal.

Mirka Csorbová a Matej Jurkovič (Farma 11)

Matej Jurkovič, ktorého z Farmy 11 vylúčili pre fyzické napadnutie, od začiatku hádzal očkom po mladučkej Mirke Csorbovej. Nakoniec sa mu podarilo získať jej srdce a aj telo. Mirka mu podľahla hneď počas prvej noci, ktorú strávili spolu v sluhovni. Istý čas zostali spolu aj po skončení nakrúcania, ale aj ich cesty sa rozišli.

Nikola Fridrichová a Henrich Kuľko (Farma 12)

Užili si spolu viackrát, ale nakoniec vysvitlo, že išlo vlastne o omyl. Nikol Fridrichová a Henrich Kuľko skončili na Farme 12 spolu v posteli, keď im guráž dodal aj alkohol. Neskôr sa ale Heňo priznal, že on si vlastne Nikol pomýlil s Rebekou Hlavatou a pôvodne chcel ju. Po rebeke vyštartoval okamžite, keď Nikol vypadla. No a dodnes tvoria pár.

Sára Adamčíková a Erik Zahorjan (Farma 12)

Na Farme 12 si dlho k sebe hľadali cestu, ale nakoniec z toho bola láska ako hrom. Sára Adamčíková a Erik Zahorjan nakoniec bojovali prakticky proti všetkým ostatným farmárom a mali iba jeden druhého. Nakoniec na to doplatili, keďže museli proti sebe bojovať v dueli. Vzťah im vydržal aj niekoľko mesiacov po Farme, dokonca plánovali aj rodinu. No rozišli sa.

Tete Vargová a Miki Bučko (Farma 13)

Okamžite si padli do oka, keď Tete Vargová prišla na statok v druhej várke pomocníkov. Miki okolo nej chvíľu krúžil, ale potom dal najavo jasný úmysel. Tete síce chvíľu odolávala, ale nakoniec Mikimu podľahla. Po skončení nakrúcania však vyhlasovala, že sa vraj žiadny sex nekonal. S Mikim sa síce ešte niekoľkokrát stretla, ale on o vážnejší vzťah nejavil záujem.

Farma 14 už čoskoro na Markíze!

Upútavka

 
Farma 14 - od 5. septembra
Sledujte celé epizody na