Farma cover

MARKÍZA • OD 5. 9. NA MARKÍZE•

Rozhodnutia s fatálnymi následkami: Najdramatickejšie úteky z Farmy!

06. 07 2022 13:00 | pet
Milan lalík a Lenka Horníková
Milan lalík a Lenka Horníková Foto: TV Markíza
Milan lalík
Milan Lalík
Milan Lalík

Tlak, stres a strach nedokáže zvládnuť úplne každý.

Aj keď si mnohí diváci myslia, že televízna Farma má od drsnosti ďaleko, väčšinou je opak pravdou. Bez ohľadu na podmienky života na statku, hlavnú úlohu zohráva stres a odlúčenie od rodiny. Nie každý farmár dokáže tento tlak zvládnuť a keď sa k tomu pridajú ešte nie najlepšie vzťahy medzi farmármi, môže prísť k extrémnym rozhodnutiam. Dokonca aj k útekom!

 TIP Extravagantný farmár má novú lásku: Jeho srdce získala táto kráska!

Milana hľadali štyri hodiny

V ôsmej sérii nezvládol situáciu Milan Lalík. Na prvý pohľad tvrdý chlap sa vnútorne trápil. Mohli za to nie príliš dobré vzťahy v rodine, pochybnosti o sebe samom, neustále hádky s neskorším víťazom Mirom Povecom, no najmä zdravotný stav jeho manželky. Milan v jednom momente skrátka prehodil výhybku a v noci zmizol. Hľadali ho štyri hodiny, ale bezvýsledne. Nakoniec sa premrznutý farmár na statok vrátil. Jeho konanie však malo následky, na druhý deň musel Farmu opustiť.

Nevydržala ani päť dní

Lenka Horníková mala v čase nakrúcania 10. série Farmy iba 20 rokov. Napriek tomu, že bola čerstvou mamičkou a jej syn nemal ešte ani rok, veľmi si chcela vyskúšať farmárske dobrodružstvo. Už po niekoľkých dňoch však zistila, že asi spravila veľkú chybu. Navyše mala absolvovať hneď prvý duel. V duelantskej chatke sa rozhodla k radikálnemu kroku a zmizla. V danom okamihu sa jej útek nikomu nepodarilo objasniť. Jednoducho, na druhý deň už na Farme nebola. Kapitola uzavretá.


Upútavka

 
Farma 14 - už čoskoro!
Sledujte celé epizody na