Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

TOP 3 farmárskej histórie: Ktorí farmári najviac zarezonovali medzi fanúšikmi?

15. 06 2022 15:00 | pet
Oddych na Farme 5
Oddych na Farme 5 Foto: TV Markíza

Dve ženy a jeden muž - prekvapenie alebo jasná voľba?

Farma sa na obrazovkách televízie Markíza objavila po prvý raz 24. júla 2011. Za jedenásť rokov vzniklo zatiaľ 13 sérií a momentálne sa pripravuje ďalšia. Pred kamerami sa objavilo 229 farmárov. Na niektorých fanúšikovia drsnej reality šou nikdy nezabudnú, iní sa už vytratili z povedomia. Ale ktorý z nich najviac zarezonoval u divákov?

 TIP Bývalej farmárke diagnostikovali rakovinu: Nikol Fridrichová je pripravená bojovať!

Samozrejme, obľúbenosť, či naopak neobľúbenosť, sa exaktne zmerať nedá. No predsa máme jednu možnosť, ktorá nám pomohla zostaviť rebríček troch NAJ farmárov histórie. Každý z účinkujúcich má na oficiálnej stránke projektu svoj profil (sú k dispozícii iba počas vysielania aktuálnej série) a v administračnom systéme sa dostaneme aj k tým najstarším. K dispozícii máme aj údaje o návštevnosti jednotlivých profilov. Takže na koho si návštevníci farmárskej stránky najviac „klikali“?

3. miesto - Laura Foltínová (Farma 6)

Laura Foltínová
Foto: TV Markíza
 

Kráska zo Záhoria mala v čase nakrúcania Farmy iba dvadsať rokov a v súťaži to veľmi ďaleko nedotiahla. Na statku vydržala iba tri týždne a vypadla hneď vo svojom prvom dueli. Ale i krátky čas jej stačil na to, aby pobláznila nielen väčšinu mužov na statku, ale aj množstvo fanúšikov.

Pôvodná vizitka Laury Foltínovej:


2. miesto - Erik Zahorjan (Farma 12)

Erik Zahorjan
Foto: TV Markíza
 

Na Erika sa jednoducho zabudnúť nedá. Na statku išiel tvrdo za svojím cieľom - chcel sa dostať do finále a vyhrať. Táto taktika mu však nakoniec nevyšla, narobil si množstvo nepriateľov. Síce ho nikto nedokázal poraziť v dueli, ale tesne pred finále jeho kolegovia zo statku jasne dali najavo, že ho v záverečnom súboji nechcú.

Pôvodná vizitka Erika Zahorjana:


1. miesto - Lucia Mokráňová (Farma 5)

Lucia Mokráňová
Foto: TV Markíza
 

Záhoráčka s nenapodobiteľným akcentom a sexy postavičkou si Farmu vyskúšala hneď dvakrát. V piatej sérii musela statok opustiť po štyroch týždňoch, no v siedmej sérii, v ktorej sa objavili farmári z predchádzajúcich ročníkov, sa dostala až do finále. Dodnes má množstvo fanúšikov a prvé miesto v našom rebríčku jej asi nepatrí náhodou.

Rozhovor s Luciou Mokráňovou tesne pred odchodom na Farmu:

Súčasťou Farmy s poradovým číslom 14 sa môžete stať aj vy. Ukážte sebe aj svetu, čo vo vás je, stačí sa prihlásiť prostredníctvom online formulára a máte jedinečnú šancu zažiariť.