Farma cover

MARKÍZA • OD 5. 9. NA MARKÍZE•

Najbizarnejší vzťah na Farme: Od náklonnosti k nenávisti, sex a údajné tehotenstvo!

13. 06 2022 14:00 | pet
Miša a Dominik prežili vášnivú noc
Miša a Dominik prežili vášnivú noc Foto: TV Markíza
Miška a Dominik sa zobúdzali vedľa seba
Michaela Štefániková
Dominik Porubský

Napätie medzi nimi vládlo takmer až do samotného konca.

Hoci Miška Dominika zaprisahala, aby nikomu nič nevyzradil, mladý farmár si tajomstvo nedokázal nechať pre seba. Jeho najlepší kamarát videl, že chodí ako bez duše a niečo ho trápi. Dominik sa mu nakoniec priznal a prezradil mu obsah nočného rozhovoru.

Vzťahy medzi Dominikom a trojicou Miška, Táňa a Peter spadli na bod totálneho mrazu po tom, ako farmári mali vykonať očistný rituál a v ohni symbolicky spáliť svoje trápenia, chyby či zlé vlastnosti alebo rozhodnutia. No a Dominik hodil do ohňa tri figúrky ľudí, ktorí ho vraj veľmi sklamali. Hoci priamo nevyslovil mená, všetci vedeli, o koho ide. Nerozlučnú trojicu to poriadne vytočilo. Dominik sa navyše zapozeral do novej farmárky Daniely Urbanovej a Miša bola presvedčená, že spal aj s ňou.

Miška vydržala na Farme 11 týždňov, úspešne zvládla dva duely, hru musela opustiť až po treťom. Paradoxne ju vyradila práve Daniela Urbanová, ktorá sa Dominikovi veľmi páčila. Jemu sa po Miškinom odchode evidentne uľavilo. Po návrate domov sme s Miškou robili rozhovor a vysvetlila, ako to bolo s jej tehotenstvom. Vraj išlo o premyslenú taktiku.

Nakoniec však všetko dopadlo relatívne dobre. Dominik sa s Petrom uzmieril a spoločne si poplakali, treba však povedať, že v tom čase už na statku nebola nielen Miška, ale ani Táňa. Statný lesný pracovník sa nakoniec stal aj celkovým víťazom 10. série. Po skončení Farmy sa zopárkrát dokonca všetci štyria stretli. No v každom prípade išlo podľa nás o najzamotanejší, najbizarnejší a najvyostrenejší vzťah v histórii drsnej reality šou.

Súčasťou Farmy s poradovým číslom 14 sa môžete stať aj vy. Ukážte sebe aj svetu, čo vo vás je, stačí sa prihlásiť prostredníctvom online formulára a máte jedinečnú šancu zažiariť.

Upútavka

 
Farma 14 - od 5. septembra
Sledujte celé epizody na