Farma cover

MARKÍZA • OD 5. 9. NA MARKÍZE•

Najbizarnejší vzťah na Farme: Od náklonnosti k nenávisti, sex a údajné tehotenstvo!

13. 06 2022 14:00 | pet
Miša a Dominik prežili vášnivú noc
Miša a Dominik prežili vášnivú noc Foto: TV Markíza
Miška a Dominik sa zobúdzali vedľa seba
Michaela Štefániková
Dominik Porubský

Napätie medzi nimi vládlo takmer až do samotného konca.

Desiata séria Farmy priniesla úplne nový koncept a po prvý raz sa proti sebe postavili dve skupiny. Na strane „Bohatých“ sa objavili známe tváre, druhý tábor tvorili štandardní farmári, ktorí sa však museli vyrovnať s tým, že sú „Chudobní“. Skupina chudobných sa hneď od začiatku snažila medzi sebou vytvoriť silné puto, aby vydržali naozaj drsné podmienky.

 TIP Viking z Farmy stále bojuje na Ukrajine: Získal vyznamenanie Za zásluhy!

Už po pár dňoch sa nečakane vytvoril prvý párik. Dominik Porubský prišiel na Farmu ako 20-ročný, bez akýchkoľvek intímnych skúseností. A v rybárskej osade prešiel ozajstným krstom ohňom, keďže prišiel o panictvo s o 13 rokov staršou Michaelou Štefánikovou. Vášnivú noc strávili na brehu jazera, mimo dohľadu kamier, ale mikrofóny zvuk zachytili.

No už po pár dňoch sa vzájomná náklonnosť začala meniť na antipatiu. Dominik si pravdepodobne uvedomil, že spravil chybu. Rovnako sa mu nepáčilo, že Peter Harezník s Táňou Brunayovou mu Mišku neustále pchali do postele. Chceli vytvoriť silnú štvoricu, cez ktorú by ostatní farmári len ťažko prechádzali. Dominik však začal hrať vlastnú hru a postupne sa im obracal chrbtom.

Postupne skutočne začal utlmovať vzťahy s Mišou, Táňou a Petrom a čoraz viac času trávil s Milanom Vysokaiom. Situácia sa však poriadne skomplikovala a Dominik sa dostal na pokraj psychického zrútenia. Miša mu totiž v súkromnom a prísne tajnom rozhovore oznámila, že ich spoločná noc môže mať následky a je pravdepodobne tehotná!

ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE.

Upútavka

 
Farma 14 - od 5. septembra
Sledujte celé epizody na