Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najčítanejší článok v histórii Farmy: Z tejto farmárky padla sánka naozaj všetkým!

01. 06 2022 11:00 | pet
Farmári z 12 série
Farmári z 12 série Foto: TV Markíza
Rebeka Hlavatá a Anna Fiačanová
Anna Fiačanová
Anna Fiačanová

Jej meno možno viacerých prekvapí.

Farma patrí už dlhé roky k divácky najúspešnejším projektom a fanúšikovia drsnej reality šou ju nesledujú len na televíznych obrazovkách, ale veľkú pozornosť pútajú aj články na oficiálnej stránke projektu. Vo farmárskej histórii sme ich už napísali desaťtisíce. No tušíte, ktorý z nich je (doteraz) absolútne najčítanejší?

 TIP Najkontroverznejšie okamihy na Farme: Niekedy išlo skutočne o krk!

Možno to mnohých prekvapí, ale najviac „klikov“ získala Anka Fiačanová z 12. série. Všetci si ju pamätajú ako skvelú kuchárku, milú, nekonfliktnú ženu, ktorá sa však väčšinou držala v úzadí, pretože v mladšom kolektíve sa necítila až tak komfortne. No dokázala vychádzať skutočne s každým a všetci mali radi zasa ju. Ale keď sa vyzliekla do plaviek, tak všetci odpadli!

Najčítanejší článok v doterajšej histórii Farmy sme publikovali 13. novembra 2020, samozrejme, aj s videom. Prinášame vám ho ešte raz v pôvodnej podobe.

Anka sa predsa ukázala v plavkách: Pri pohľade na jej prsia padli farmárom sánky!

Anna Fiačanová
Foto: TV Markíza
 

Zo súťaže krásy má najväčší stres, ale naozaj sa nemá za čo hanbiť!

Na Farme sa pripravuje veľká súťaž krásy. Nebude chýbať ani promenáda v plavkách, z ktorej majú všetky ženy na statku stres. Kým muži chudnú, ony pribrali a hanbia sa. No najväčší strach má Anka Fiačanová. Celý týždeň uvažuje, ako by sa tejto disciplíne vyhla.

Pritom sa absolútne nemá za čo hanbiť, práve naopak. Požičala si plavky od Sáry Adamčíkovej a keď sa v nich s malou dušičkou ukázala v kuchyni, farmárom padli sánky! Pri pohľade na jej postavu a najmä na jej prsia im takmer vyliezli oči z jamiek.

Súčasťou Farmy s poradovým číslom 14 sa môžete stať aj vy. Ukážte sebe aj svetu, čo vo vás je, stačí sa prihlásiť prostredníctvom online formulára a máte jedinečnú šancu zažiariť.