Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najkontroverznejšie okamihy na Farme: Niekedy išlo skutočne o krk!

30. 05 2022 15:00 | pet
Matej Jurkovič fyzicky napadol Rasťa Mojseja
Matej Jurkovič fyzicky napadol Rasťa Mojseja Foto: TV Markíza

Občas padali aj najtvrdšie tresty.

O Farme sa zvykne hovoriť, že je drsná. A to isté môžeme povedať aj o niektorých účastníkoch. Občas sa však stane, že niekto prekročí pomyselnú čiaru a poruší pravidlá. Výnimočne sa tiež príde k tomu, že prečin je taký závažný, aby nasledoval mimoriadne prísny trest. Vybrali sme tri okamihy z posledných rokov, ktoré považujeme za najkontroverznejšie a mimoriadne vážne.

 TIP Farmárska šampiónka pobláznila internet: Stačila jej jedna zmena!

Tajná nočná návšteva

V deviatej sérii zažili farmári poriadny šok, keď sčista-jasna vylúčili Evu Zelníkovú. Takmer nikto na salaši totiž netušil, čo sa vlastne stalo. Až pri stole sa dozvedeli, že sexy blondínku v noci tajne navštívil jej priateľ, ktorému sa nejakým spôsobom podarilo vyhnúť sa strážnej službe, navyše jej prepašoval listy a sladkosti. Po odhalení sa Eva musela okamžite zbaliť a Farmu opustiť.

Takto zareagovil na Evin trest ostatní farmári.


Fyzický útok s následkami

Jedenásta séria ponúkla množstvo dramatických situácií, no jedna z nich prekročila všetky hranice. Dlhodobý osobný konflikt Mateja Jurkoviča s Rasťom Mojsejom sa nakoniec skončil fyzickým napadnutím, pri ktorom Matej uštedril Rasťovi úder hlavou do tváre. Štáb po preskúmaní záberov okamžite pristúpil k najtvrdšiemu postihu a Matej musel odísť. Rasťo na Farme zostal, prišiel o časť zuba a určitý čas musel nosiť fixačný golier.

Celý incident mohli diváci vidieť vo Farme X-TRA.


Totálne na šrot

Nebudeme si klamať, časť farmárov nepatrí k neviniatkam. A keď je v hre alkohol, situácia na statku sa niekedy poriadne zvrtne. V zatiaľ poslednej 13. sérii sa vo veľmi negatívnom svetle predviedol neskorší víťaz Miroslav Debnár. Po výdatnom celodennom popíjaní ukázal, že jeho vzťah k hospodárskym zvieratám vôbec nie je pozitívny, pretože chytil pod krk morku a mával ňou vo vzduchu. „Vyhadzovu“ unikol len tesne, hospodár ho vykázal na niekoľko dní na zvonicu, kým sa nespamätá.

Hospodár vyčistil Mesutovi žalúdok.


Súčasťou Farmy s poradovým číslom 14 sa môžete stať aj vy. Ukážte sebe aj svetu, čo vo vás je, stačí sa prihlásiť prostredníctvom online formulára a máte jedinečnú šancu zažiariť.