Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Veľkolepá svadba bývalej farmárky: Nechýbali starí známi ani kopanec do zadku!

26. 04 2022 09:00 | pet
Svadba Vladi a Jančiho
Svadba Vladi a Jančiho Foto: archív V. B.
Vlaďa v bielom
Prvý manželský kopanec
Čerství novomanželia

Toustovač si nakoniec musela kúpiť sama.

Účastníčka ôsmej série Farmy Vlaďa už nie je Sedláková. Uplynulý víkend sa vydala za svojho dlhoročného priateľa Jančiho. Odteraz sa už bude podpisovať menom Bezeková. „Úprimne? Nečakala som, že to bude až taký super deň,“ neskrývala spokojnosť čerstvo vydatá pani, ktorá mala z veľkého dňa spočiatku obavy.

 TIP Nastávajúca mamička žiari šťastím: Exfarmárka Sára prezradila pohlavie bábätka

Na svadbe nechýbali ani staré známe tváre z televízneho statku - víťaz ôsmej série Miro Povec a ďalšia exfarmárka Jana Brezinová. Svadobná veselica sa niesla v duchu tradícií, nechýbalo rozbíjanie taniera, čepčenie, ženích s nevestou si dokonca zatancovali v krojoch. Zábava sa skončila až ráno medzi piatou a šiestou hodinou.

„Všetko skvelo zorganizovala moja mamina, sestra a Janyho rodičia. Nálada bola skvelá, krásne sme sa bavili až do rána,“ pochvaľovala si. Ale Vlaďa si predsa len neodpustila štipľavú poznámku: „Nedostali sme ani jeden toustovač, musela som si ho kúpiť sama!“ Narážala tým na vtipný text na ich svadobnom oznámení.

Vladimíra Sedláková Bezeková
Foto: archív V. B.
 

Mladomanželom želáme šťastný, spokojný a veselý život, nech im to funguje aj naďalej. Ako to vyzeralo na Vladinej svadbe, si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII.

Súčasťou Farmy s poradovým číslom 14 sa môžete stať aj vy. Ukážte sebe aj svetu, čo vo vás je, stačí sa prihlásiť prostredníctvom online formulára a máte jedinečnú šancu zažiariť.