Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Bol to poriadny boj! Poznáme víťaza Farmy 13

11. 12 2021 23:18 | markiza.sk
Farma 13 pozná víťaza
Farma 13 pozná víťaza Foto: TV Markíza
Peter Matejka
Natália Lopašovská
Michala Šormanová

Gratulujeme!

Bolo to drsné, no aj Farma 13 pozná svojho víťaza! Vo finále sa stretla trojica Eva, Mesut a David, vyhrať však mohol iba jeden z nich. Po zdolaní všetkých disciplín moderátorka reality šou vyhlásila za víťaza Mesuta - Miroslava Debnára.

 

Finále bolo napínavé

Prvá disciplína Farmárska tajnička bola náročná. Farmári si najprv museli postaviť rebrík a následne museli uhádnuť názov rastliny, ktorú na farme pestovali. Najviac sa darilo Mesutovi, ktorý získal tri body.

TIP: Veľké gesto počas finále! Miro v objatí s Davidom

Druhá disciplína s názvom Zajko, zapískaj! bola víťazná pre Davida. Ako prvému sa mu podarilo zjesť mrkvu a zapískať na píšťalku.

Ježko v klietke - to bol názov tretej finálovej disciplíny, kde sa museli finalisti čo najrýchlejšie snažiť dostať dreveného ježka z klietky. Boj bol veľmi vyrovnaný, no nakoniec si s pílením najlepšie poradila Eva. Pri tejto disciplíne sa nepríjemne zranil David.

Štvrtá disciplína bola víťazná pre Mesuta a tešil sa z troch bodov.

TIP: Exfarmárka Stanka ukázala svoj talent v priamom prenose: To chcelo odvahu

Piata disciplína, Kto preváži farmára, bola o tom, že jeden farmár sedel na váhe a ostatní dvaja sa ho snažili vyvážiť. Eve sa podarilo vyhrať v tejto disciplíne dvakrát, a tak získala štyri body.

TIP: Farma vs. realita: Na finále prišli vo veľkom štýle

Až tri body mohol získať ten farmár, ktorý dostal najviac SMS hlasov. Tešil sa z nich Mesut a s počtom 20195 poslaných SMS-iek sa stal najobľúbenejším farmárom. Na záver čakal farmárov záverečný kvíz. Trojica farmárov musela odpovedať na kvízové otázky a podľa toho sa im body pripočítavali alebo odpočítavali. Posledná disciplína bola naozaj napínavá!

Upútavka

 
Farma: Finále - v sobotu, 17. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na