Farma cover

MARKÍZA • OD 5. 9. NA MARKÍZE•

Záhada stratenej zvonice vyriešená! Farmárska dominanta bude mať nový domov

28. 11 2021 14:00 | pet
Zvonica na Farme 13
Zvonica na Farme 13 Foto: TV Markíza

Radosť z nej bude mať určite aj verejnosť.

Prednedávnom po ineternete kolovali inzeráty, že majitelia pozemku, na ktorom sa nakrúcala 13. séria Farmy, ponúkli na predaj stavby, ktoré využívali obyvatelia televízneho statku. K dispozícii bola aj dominanta celého projektu - zvonica na skale. Inzeráty však zakrátko zmizli a fanúšikovia začali špekulovať, čo sa so stavbami nakoniec stalo, keďže už na pozemku nie sú.

 TIP Ostrá hádka medzi Natáliou a Mesutom: Takto sa so mnou baviť nebudeš!

Zistili sme, že minimálne záhada okolo zvonice je vyriešená! Najväčšia stavba v dejinách televíznej Farmy totiž našla nový domov a čoskoro bude aj prístupná verejnosti. Stane sa novou dominantou na ranči neďaleko obce Podkylava a mala by slúžiť ako rozhľadňa aj s vyhliadkou na Čachtický hrad.

DSC_4048.JPG
Foto: TV Markíza
 

Majiteľ ranča plánuje zvonicu znovu postaviť zhruba do mesiaca (v závislosti od poveternostných podmienok) a použije pôvodný materiál a všetky časti, ktoré krvopotne dali dokopy farmári. Stavba by mala vyzerať úplne rovnako ako na Farme, dostane akurát ochranný náter, aby drevo nezačalo hniť. Na konci roka by mohla privítať prvých návštevníkov.

Farma pokračuje v pondelok 29. novembra o 21.45 h na Markíze a už v nedeľu večer na VOYO.

Upútavka

 
Farma 14 - od 5. septembra
Sledujte celé epizody na