Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Farmári sa musia pripraviť na tvrdú konkurenciu: Prichádzajú štyria nováčikovia!

28. 09 2021 09:00 | pet
Noví farmári
Noví farmári Foto: TV Markíza
Na Farmu prichádzajú nové posily
Michal Bučko
Petra Fajáková

Stojaté vody na statku rozvíria tri sympatické ženy a jeden nekompromisný muž.

Hospodár Martin netrepal len tak do vetra, keď sa farmárov pýtal, že ak prácu na statku nezvládajú, privedie nejakú výpomoc. A ten okamih práve nastal - v aktuálnej epizóde sa na Farme objavia hneď štyria pomocníci. Dávidove a Mesutove srdcia asi zaplesajú, keďže sú medzi nimi až tri ženy. Kto teda rozvíri stojaté vody na statku?

natalia.jpg
Foto: TV Markíza
 

Najmladšou zo novej štvorice je Natália Lopašovská. Ak sa vám táto 22-ročná študentka zdá povedomá, tak ste ju pravdepodobne videli vo finále Miss! „Som bojovníčka a budem riadne bojovať. Farma bude pre mňa životná zmena,‟ teší sa Natália z toho, že sa medzi pastierov dostala z tisícok ľudí práve ona. Na prvé miesto v jej živote patrí rodina a zdravie. Je zvedavá, ako to vydrží bez mobilu a slobody ísť sa kedykoľvek dobre najesť do reštaurácie.

petra.jpg
Foto: TV Markíza
 

Vystúpiť zo svojej komfortnej zóny sa chystá Petra Pajáková. Miluje pozornosť, snaží sa byť jej stredobodom. Rada si užíva luxusné pohodlie, dovolenky v rezortoch. „Peniaze sú pre mňa absolútne dôležité, som materialistka,“ prezrádza o sebe. To, že sa prihlásila na Farmu, bol pre jej okolie absolútny šok. Doteraz sa vyhýbala sociálnym sieťam. Začala sa však v živote nudiť a chce vyskúšať niečo nové. Život totiž miluje.

  TIP Zvláštna trojka vo farmárskom domčeku: Bude mať niečo Monika s Vikingom?

miska.jpg
Foto: TV Markíza
 

Treťou kráskou do partie je Michala Šormanová. Ženám chce ukázať, že sú silné. „Aj keď nevládzem, dokážem sa vybičovať k výkonu,“ prezrádza o sebe úspešná body fitness súťažiaca. „Vytočiť ma dokáže hlúposť ľudí,“ tvrdí Miška. No ona sama dokáže iným liezť na nervy svojou nekonečnou energiou: „Nedokážem klamať a robiť zlo.“ Silnú ženu dokáže rozplakať nespravodlivosť.

michal.jpg
Foto: TV Markíza
 

Jediným mužom, ktorý rozšíri osadenstvo statku, je Michal Bučko. Slobodný Košičan má v sebe pevné odhodlanie. „Na výhru mám všetky predpoklady. Ovládam prácu so zvieratami, som silný, zručný a mám aj v hlave,“ menuje svoje prednosti. Považujú ho za zodpovedného, čo sa mu pri úlohe pastiera určite zíde. „Farma nie je o vylihovaní! Chcem všetkým ukázať, ako vyzerá skutočná práca a potvrdiť, že zvieratá sú naozaj prvoradé,“ hovorí.

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Farmy o 21.50 h na Markíze alebo už teraz na VOYO.

 

Upútavka

 
Farma: Finále - v sobotu, 17. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na