Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Farmársky Rambo pre vážny úraz menil plány: Hrozilo mu, že už nebude chodiť!

22. 08 2021 09:00 | pet, nb
Miroslav Pajtáš
Miroslav Pajtáš Foto: TV Markíza

Miluje extrém, preto bude pre neho Farma správnym miestom.

Lámač ženských sŕdc sa v devätnástich rokoch rozhodol, že odíde do Anglicka. Jazyk neovládal, no mal pevné odhodlanie. Naučil sa ho odpočúvaním. Túžil totiž po lepšom živote, vyrastal v skromných podmienkach. „Začiatky boli obrovsky náročné,“ spomína Miroslav Pajtáš. Dnes sa teší dcérke Noemi, no s partnerkou im to nevyšlo.

Možno jeho srdce zahorí práve na Farme. Jeho dcérka má 10 rokov a Miro s ňou zbožňuje tráviť čas. Vídavajú sa pravidelne a on jej zabezpečuje všetko, po čom jej srdce zapiští: „Hovorieva mi, že som najlepší ocko.“ On však s otcom nemá vzťah žiaden. Dokonca sa nikdy nestretli.

  TIP Rázna deva z Detvy neznáša prehry: Nájde si na Farme muža svojich snov?

Fitness tréner napriek vážnemu zraneniu kolena pomáha okoliu získať vysnívané telo, podobné tomu svojmu. Jeden z jeho klientov schudol za 17 týždňov neuveriteľných 40 kíl. Ako bonus im dáva do života pozitívnu energiu. Pomohol tak už mnohým. Úraz kolena utrpel počas tréningu gymnastiky, ktorej sa venoval. Mal 50 % šancu na to, že ešte vôbec bude chodiť, no podarilo sa mu to: „Milujem extrém, aj keď som si zlomil koleno, naďalej skáčem.“
Mama mu síce drží palce, no dúfa, že sa na Farme nestrápni. Kamaráti veria, že to zvládne.
 
Miroslavovým obľúbeným zvieraťom je tiger. Má ho dokonca vytetovaného. „Páči sa mi, že je to najsilnejšie zviera a preto ho mám vytetované,“ opisuje Miro. Svalnáčovi bude najviac chýbať fitko a jedlo. Miluje mäso, no nepohrdne ani palacinkami so šľahačkou a čokoládou. Na tie môže na Farme 13 akurát tak zabudnúť. Výhru chce investovať a peniaze tak zúročiť.

Farma 13 štartuje 27. augusta na VOYO a 30. augusta na Markíze!