Farma cover

MARKÍZA • OD 30. 8. • 27. 8. NA VOYO •

Najväčšie premeny po Farme. Z nenápadného muža sexy model, nádherná schudnutá exfarmárka

01. 08 2021 13:00 | markiza.sk
Farmári z 12. série počas finále
Farmári z 12. série počas finále Foto: TV Markíza

Dnes by sa uživili aj modelingom.

Ako to už býva v posledných rokoch, po konci reality šou Farma na obrazovkách televízie sú účastníci reality šou aktívni na sociálnych sieťach. Každý z nich si svojím účinkovaním a správaním na Farme získa základňu fanúšikov. Niekto menej, niekto viac.

Lukáš Stanislav
Foto: TV Markíza
 

Medzi najvýraznejších dnes patria tí, ktorí na začiatku šou nebudili až toľko pozornosti. Najmä Lukáš Stanislav si svojím slušným a priateľským správaním získal mnoho ľudí. Do oka padol nielen divákom, ale aj samotnej víťazke minulého ročníka reality šou Xénii Gregušovej.

Zdroj: Instagram/lukas.stanislav

Dvojica dnes tvorí krásny pár a Lukášovi vzťah mimoriadne prospel. Z nenápadného bývalého dlhovlasého terapeuta, ktorý si až tak neuvedomoval aj svoje vzhľadové prednosti, sa stal neskutočný fešák. Pokojne by sa uživil aj ako model.

Zdroj: Instagram/lukas.stanislav

Beáta Rusnáková
Foto: TV Markíza
 

Svojou otvorenosťou a veselou povahou si divákov získala aj rodáčka z Osliar Beáta Rusnáková. Mladá dievčina s krásnou tvárou a pár kilami navyše sa po skončení Farmy vrátila k štúdiu biomedicíny.

Zdroj: Instagram/bejba99

Pustila sa však aj do chudnutia a výsledky sú už nádherne vidieť. Chudšia tvár dala ešte viac vyniknúť pekným črtám. Bea sa snaží zdravo stravovať a pravidelne cvičí.

V Lukášovom a Beátinom prípade ide rozhodne o najväčšiu premenu spomedzi účastníkov farmárskej reality šou.

Zdroj: Instagram/bejba99

Upútavka

 
Farma - v sobotu, 25. septembra, o 20.30 (a už v piatok na VOYO)!
Sledujte celé epizody na