Farma cover

MARKÍZA • OD 30. 8. • 27. 8. NA VOYO •

Spomínate si na farmársku playmate Petru? Dnes vyzerá úplne inak!

23. 07 2021 13:00 | pet
Petra Palusková
Petra Palusková Foto: TV Markíza
Petra Palusková
Petra Palusková
Petra ako farmárka týždňa

Asi by ste ju už ani nespoznali.

Trinásta séria drsnej reality šou Farma sa blíži. Prípravy sú v plnom prúde a fanúšikovia sa môžu tešiť na návrat ku koreňom a poriadne tvrdý život na statku. Ešte však máme trochu času, takže počas leta sa bližšie pozrieme, čo majú nové farmári z predchádzajúcich sérií.    

Petra Palusková sa v 9. sérii objavila ako blesk z jasného neba. Prišla ako banditka a farmári absolútne netušili, čo si o mladej Češke majú myslieť. Väčšina z nich si ju okamžite zaškatuľkovala ako naivnú blondínku, ktorá nič nevie, nič nedokáže a v hlavé má... nič.

Petra Palusková
Foto: TV Markíza
 

Pozorný fanúšik Farmy si však určite pamätá, že mnoho vecí Petra iba hrala. Aj keď niektoré, ako napríklad jej (ne)slávny úlet, keď skončila totálne na mol, boli úplne reálne. Po skončení Farmy sa naplno začala venovať svojej vášni - maľovaniu a občas nafotila aj nejaké akty.

zdroj: instagram.com/petra_paluskova

Pozreli sme sa, ako sa jej darí po takmer štyroch rokoch od ukončenia jej farmárskej misie. A zostali sme prekvapení. Petra výrazne schudla, zmenila účes aj farbu vlasov a aj jej pery majú iný tvar. Na niektorých záberoch by ste ju asi ani nespoznali!

zdroj: instagram.com/petra_paluskova

zdroj: instagram.com/petra_paluskova

zdroj: instagram.com/petra_paluskova

Upútavka

 
Farma - v utorok, 28. septembra, o 21.50 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na