Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Exfarmárka ide vždy proti prúdu: Zázračne jej narástli prsia, plánuje zmenšenie!

15. 07 2021 12:00 | pet
Nikol Frodrichová
Nikol Frodrichová Foto: instagram.com/nikki_fridrich

Na zákrok má veľmi dobrý dôvod.

Účastníčka 12. série Farmy fanúšikom na sociálnej sieti potvrdila, že plánuje kozmetický zákrok. No kým väčšina žien si hrudník necháva zväčšovať, Nikol Fridrichová ide proti prúdu a, naopak, chystá sa nechať si svoje prednosti zmenšiť. Má na to dobrý dôvod.

TIP Prekvapenie tohto leta: Bývalá farmárka v posteli so známym youtuberom!

Nikol patrí k ženám, ktoré vždy bez okolkov povedia, čo si myslia. Preto nemala problém zdôvodniť svoje rozhodnutie vo videu na sociálnej sieti a opísala celú genézu jej pŕs. Keď mala 21 rokov, tak pri výške 174 centimetrov mala iba 44 až 46 kilogramov. A jednotky prsia.

Nikol Fridrichová
Foto: Instagram/nikki_fridrich
 

Preto si dala prsia zväčšiť. Lenže o rok otehotnela a pribrala 20 kíl. A zrazu jej začali prsia zázračne rásť a rovno o tri čísla. Keďže robila v gastre a mala chronické problémy s chrbticou, musela si ich dať zmenšiť. Zostali jej jazvy, s prsiami doteraz nie je spokojná a najväčším problémom je, že jej neustále kolíše váha.

Nikol Fridrichová
Foto: Instagram/nikki_fridrich
 

Vraj dokáže pribrať nad 70 kilogramov ľavou-zadnou, potom schudne. A čo sa deje s jej prsiami? Naberieš a koža sa natiahne. Schudneš a koža visí. Preto je na sto percent rozhodnutá, že pôjde na ďalšie zmenšenie!

Komentáre (0)