Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Aquaman z Farmy objavil dieru na trhu: Má však veľmi ťažké srdce na striptérky

15. 05 2021 10:00 | pet
Henrik Szabo
Henrik Szabo Foto: instagram.com/half_god__

A pritom by stačilo iba trochu vôle a všetko by klapalo.

Účastník 12. série Farmy je podnikavý muž. Henrik Szabo sa ešte stále aktívne venuje striptízu, no po skončení drsnej reality šou rozbehol aj vlastný biznis. V hlave mu skrsol aj ďalší nápad, pretože objavil celkom slušnú dieru na trhu. Má to však jeden podstatný háčik.

Na sociálnej sieti zverejnil sériu príbehov, v ktorých sa posťažoval na svoje kolegyne z „vyzliekacej“ brandže. Tá diera na trhu vznikla podľa neho hlavne preto, že na Slovensku je minimum striptérok, ktoré sú ochotné dochádzať za prácou.

Vraj sa na neho obracia množstvo klientov, že by si na nejakú akciu chceli objednať striptérku, ale nevedia ju zohnať. Henrik vysvetlil, že dievčatám sa jednoducho nechce cestovať za prácou ďalej než 30 kilometrov od bydliska. A mnohokrát sa údajne stáva, že rušia dohodnuté vystúpenia, ak sa im podarí zohnať džob niekde bližšie.

TIP Exfarmárka Nikol mení účesy ako ponožky! Aktuálne vyzerá takto

Bývalý farmár považuje takýto prístup za maximálne neseriózny. Zároveň vidí v tejto oblasti obrovský potenciál. Vrhne sa na manažérsku činnosť a založí akúsi výjazdovú skupinu striptérok? Musel by však zohnať vhodné tipy dievčat, ktoré by do toho išli.

Ak sa chcete stať súčasťou veľkej farmárskej rodiny, vyskúšať si nepoznané či pre niektorých známe a zabojovať o celkové prvenstvo, vyplňte formulár a prihláste sa. Tešíme sa na vás!

Komentáre (0)