Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Farmárky z 12. série: Aké boli ich úplné začiatky na sociálnych sieťach?

19. 03 2021 13:00 | pet
Farmári z 12. série počas finále
Farmári z 12. série počas finále Foto: TV Markíza
Mária Both
Rebeka Hlavatá
Nikol Fridrichová

Aká bola ich prvá fotografia, ktorú zverejnili?

Farma nie je iba drsným dobrodružstvom a bojom o 75 000 eur. Obľúbený televízny projekt už dlhší čas funguje ako skvelý odrazový mostík pre zviditeľnenie. Najmä na sociálnych sieťach. Farmárky z 12. série nie sú v tejto oblasti výnimkou.

Väčšina z desiatich žien je po skončení projektu vo virtuálnom priestore mimoriadne aktívna, počty fanúšikov im po Farme rapídne stúpli, riešia predovšetkým rôzne spolupráce, súťaže, multilevel marketing a niektoré aj vlastný biznis.

 TIP: Farmárska láska kvitne do krásy. Lukáš už prespáva u Xénie doma

My sme sa však pozreli na ich sociálne siete z pohľadu „histórie“, dávno pred Farmou. Ako vlastne na internete začínali? Preskúmali sme dve najrelevantnejšie sociálne siete a boli sme zvedaví, aká bola ich vôbec prvá fotografia, ktorú zverejnili.

Väčšina z farmárok z poslednej série presunula svoje aktivity na Instagram, ale u niektorých sme zaznamenali aj stále aktívne účty na Facebook-u. Pri niektorých kontách sme zistili, že intenzívnejšie sa sociálnym sieťam začali venovať iba pred pár rokmi a našli sme aj také, ktoré súčasný trend neriešia.

Vyberali sme však iba fotografie, na ktorých sa objavujú priamo ony, pretože vo viacerých prípadoch sme ako prvý záber objavili zvieratko, krajinu či motivačný citát. Čo poviete, zmenili sa veľmi?

Xénia Gregušová

zdroj: instagram.com/xenia_gregusova

Nikol Fridrichová

zdroj: instagram.com/nikki_fridrich

Komentáre (0)