Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Čakajú Rebeka a Heňo spolu dieťa? Farmársky párik záhadne mlčí

05. 03 2021 12:00 | pet
Rebeka Hlavatá a Henrich Kuľko
Rebeka Hlavatá a Henrich Kuľko Foto: instagram.com/rebihlavata
Heňo sa hneď preorientoval na Rebeku.
Henrich Kuľko a Rebeka Hlavatá
Henrich Kuľko a Rebeka Hlavatá

Zamilovaná dvojica už vraj pomaly rieši spoločné bývanie.

Dvanásta séria Farmy evidentne priala láske. Ešte na statku si do oka padli Sára Adamčíková s Erikom Zahorjanom a Rebeka Hlavatá s Henrichom Kuľkom. Po skončení šou sa zasa dali dokopy finalisti Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav. Kým vzťah Erika a Sáry je už minulosťou, ďalšie dve dvojice sú stále spolu.

Kastingové oddelenie televízie Markíza stále pokračuje so sériou online rozhovorov a tentoraz sa spojili práve s Rebekou a na záver sa pridal aj Heňo. Keďže sú obaja bývalí farmári veľmi otvorení, fanúšikom prezradili aj množstvo vecí zo súkromia.

Trávia spolu takmer všetok čas, je im spolu dobre a pomaly už začali debatovať aj o spoločnom bývaní. Padla aj otázka, či náhodou nečakajú spolu dieťa. Lenže to bola jediná vec, ku ktorej sa nechceli vyjadriť! Viac sa o ich vzťahu, plánoch do budúcnosti či Farme dozviete v priloženom rozhovore.

 

Ak chcete byť aj vy súčasťou veľkého farmárskeho dobrodružstva, máme pre vás dobrú správu. Pripravujeme už 13. sériu drsnej reality šou a prihlásiť sa môžete prostredníctvom online formulára.

Komentáre (0)