MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Už vyše roka nevidela rodinu! Exfarmárka prekonala COVID a nikomu to nepraje

04. 03 2021 11:30 | pet
Janette Hutton
Janette Hutton Foto: BBC
Janette Hutton
Janette Hutton
Janette Hutton

Pandémia spomalila aj jej sľubnú televíznu kariéru.

Celosvetová pandémia a reštriktívne opatrenia tvrdo zasiahli aj do života účastníčky ôsmej série Farmy. Janette Hutton je občiankou Veľkej Británie a na ostrovoch bola určitú dobu situácia veľmi kritická. Hoci bývalá farmárka bola a stále je veľmi opatrná, vírus si ju našiel. A nebola to prechádzka ružovou záhradou.

„Mala som COVID a neprajem to nikomu. Je to fakt svinstvo. Jednoducho chcem, aby to ľudia brali vážne. Situácia v Británii sa však zlepšuje, keďže už zaočkovali takmer 19 miliónov ľudí. Mňa to čaká už čoskoro,“ vyjadrila sa Janette pre markiza.sk.

 TIP: Bývalej farmárke puká srdce. Všetci pozitívni, so synčekom skončila v nemocnici!

Pre pandémiu svojich blízkych zo Slovenska nevidela „naživo“ už vyše roka. S rodinou aj s kamarátmi z Farmy je v kontakte iba prostredníctvom internetu: „Nie je to pre mňa ľahké, navyše nepoznám až tak dobre momentálnu situáciu na Slovensku. Už sa neviem dočkať, keď objímem a pobozkám mojich najbližších!“ priznala.

Súčasná situácia poriadne skomplikovala aj jej profesionálny život. Pred pandémiou sa jej veľmi sľubne rozbiehala herecká kariéra v televízii. Objavila sa v reality šou The Bad Skin Clinic na Quest Red TV a v programe BBC The BIdding Room.

„Stihla som ešte natočiť pilot novej reality šou Môj dom, čo je nový, veľmi zábavný projekt pôvodom z USA. Úvodná epizóda bola veľmi úspešná, vraj kvôli mne (smiech). Takže ma oslovili a objavím sa v celej sérii. Hádam sa šou dostane na obrazovky už čoskoro. Pre pandémiu sa však veľa vecí, ktoré sme začali, zatiaľ nedokončilo, čo ma veľmi mrzí. Nemám rada nedokončené veci. Uvidíme, čo budúcnosť prinesie, ale som šťastná, že robím to, čo ma baví s vášňou a s radosťou!“ prezradila nám Janette.

Komentáre (0)