MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sára sa rozhovorila o šikane na Farme! Prvý mesiac na statku bol pre ňu peklom

04. 02 2021 12:00 | pet
Sára Adamčíková
Sára Adamčíková Foto: instagram.com/sarik_adamcikova
Sára Adamčíková
Sára Adamčíková
Sára Adamčíková

Tiež sa priznala, že svojou nerozvážnosťou takmer ohrozila celý projekt.

Drsné dobrodružstvo menom Farma nie je pre každého. S nepohodlím a fyzickým nasadením sa dá vyrovnať, ak je človek správne nastavený. Ale psychický tlak je omnoho náročnejší a nie každý ho dokáže zvládnuť. Potvrdila to aj účastníka 12. série Sára Adamčíková.

Na Farmu sa veľmi tešila, chcela sa zviditeľniť, posunúť sa a zmeniť si život. V online rozhovore s Máriom z kastingového oddelenia televízie Markíza sa priznala, že hoci sama seba považuje za odolného jedinca, prvý mesiac na statku takmer nezvládla.

Na dedinskej strane sa jej nežilo dobre a neustále sa cítila byť šikanovaná. Hoci sa snažila s každým vychádzať a riešiť situácie milo a pokojne, nepomáhalo to. Nakoniec všetko zvládla a Farmu považuje za úžasný zážitok. Hoci tesne pred štartom svojou nerozvážnosťou celý projekt takmer ohrozila! Viac sa dozviete v priloženom rozhovore.

Ak chcete byť aj vy súčasťou veľkého farmárskeho dobrodružstva, máme pre vás dobrú správu. Pripravujeme už 13. sériu drsnej reality šou a prihlásiť sa môžete prostredníctvom online formulára.

Komentáre (0)