MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Všetko mohlo byť úplne inak: Víťazka Farmy sa na statok vôbec nemusela dostať!

21. 01 2021 13:00 | pet
Xénia Gregušová
Xénia Gregušová Foto: instagram.com/xenia_gregusova
Xénia Gregušová
Xénia Gregušová
Xénia Gregušová

Xénia Gregušová sa totiž do 12. série ani neprihlásila.

Od náhody až po farmársky trón. Tak by sa dala opísať cesta Xénie Gregušovej za triumfom v drsnej reality šou. Aktuálna farmárska kráľovná sa totiž do 12. série ani neprihlásila. Ako je teda možné, že sa na statok vôbec dostala?

Všetko vysvetlila v rozhovore s Petrou z kastingového oddelenia televízie Markíza. Xénia si totiž podala prihlášku ešte do 10. série, ale v čase, keď už projekt bežal. Ďalej to už neriešila. Odvysielala sa 11. séria a Xénia už aj pomaly zabudla, že sa na Farmu hlásila.

Lenže jej prihláška zostala v databáze a kastingové oddelenie sa jej ozvalo, keď sa pripravovala „dvanástka“. Bývalá účastníčka súťaže krásy absolvovala pohovor cez telefón a pozvali ju aj na ďalšie kolo. A nakoniec všetci dobre vieme, ako to dopadlo!

V rozhovore sa tiež dozviete, čo momentálne robí, na akej škole študuje, či aké má plány do budúcnosti. Tiež sa rozhovorila o finančnej výhre. Začala už peniaze míňať, alebo si celú sumu odložila? A tiež prezradila, aký je jej náhradný plán v prípade, že sa nebude venovať tancu.

Ak chcete byť aj vy súčasťou veľkého farmárskeho dobrodružstva, máme pre vás dobrú správu. Pripravujeme už 13. sériu drsnej reality šou a prihlásiť sa môžete prostredníctvom online formulára. Niekoľko užitočných rád ohľadom kastingu poskytla záujemcom Xénia priamo v priloženom rozhovore.

Komentáre (0)