Farma cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

PRVÁ FOTO: Kilá z Farmy sú preč, zo sexy Xénie nespustíte oči

11. 12 2020 17:24 | markiza.sk
PRVÁ FOTO: Kilá z Farmy sú preč, zo sexy Xénie nespustíte oči
PRVÁ FOTO: Kilá z Farmy sú preč, zo sexy Xénie nespustíte oči
Noro  Brezík dorazil na finále Farmy 12
Farmárov pred finále otestovali
Farmárov pred finále otestovali

Xénia je opäť v skvelej forme.

V zákulisí príprav na dnešné finále šou Farma 12: Mesto verzus dedina to už začína pomaly vrieť. Na mieste sa už schádzajú prví farmári. Podarilo sa nám zatiaľ stretnúť Mária Rigóa, Nora Brezíka a medzi prvými dorazil aj Michal Arbet.

TIP: Farma finále nekončí: Tešiť sa môžete na Život po Farme!

Ten si so sebou priviedol aj vzácny sprievod. Michal totiž od začiatku šou tvrdil, že ani nevie, či ešte má priateľkou alebo nie. Počas pobytu na Farme sa mu zapáčila najskôr Sára, do oka mu padla aj Monika, ale nikdy z toho nič nebolo. A hoci na Farmu neprišiel hľadať vzťah, zrejme by sa láske nebránil. 

FOTO Michala s priateľkou nájdete v našej galérii.

Zamilovanosť ho ale postretla až po šou. Michal sa skontaktoval s jednou zo svojich fanúšičiek a padli si do oka. Dnes je šťastný po boku Katky, o ktorej sa už vyjadril ako o budúcej pani Arbetovej. O tom, ako sa stretli, nám Michal povedal aj vo Farme Xtra.

V dnešných koronových časoch neminú opatrenia ani náš štáb a farmárov. Štúdio, v ktorom sa finále odohrá, bude vydezinfikované a každý jeden účastník absolvuje antigénový test. To sme mohli vidieť aj pri príchode prvých farmárov na miesto činu.

 

Finále Farmy
Foto: TV Markíza
 

V zákulisí sú už pripravení naši finalisti Xénia, Heňo a Lukáš. Ako nám Heňo prezradil, s Lukášom chodievali behať a cvičiť a údajne sú na disciplíny kondične pripravení. Aj Xénia vyzerá byť v skvelej forme a je vidieť, že kilá, ktoré si priniesla z Farmy, sú preč!

Xénia v zákulisí finále Farmy
Foto: TV Markíza
 

VEĽKOLEPÉ FINÁLE

V dnešný večer nás čaká veľkolepé finále reality šou, v ktorom sa o 75-tisíc eur pobijú traja finalisti - Xénia, Heňo a Lukáš. Stále za nich môžete hlasovať a vyhrať atraktívnu cenu - viac info nájdete TU! 

Tento rok nás v priamom prenose mnoho noviniek. Ako to bude vyzerať, nám prezradil režisér Samo Jaško. Viac si prečítate TU.

My sme krátko pred finále vyspovedali trojicu finalistov. Kým Xénia si myslí, že nemá veľké šance, lebo má silných súperov, Henrich si verí a Lukáš je tiež pripravený. Ale aj oni majú z niečoho obavy.

 

 

 

A komu držia ostatní farmári palce? Sledujte video:

 

V zákulisí je už pripravený aj moderátor Martin Šmahel, ktorý sa už pripravuje na Farmu Xtru. Tú môžete sledovať NAŽIVO na Markiza Plus hneď po skončení finále na televíznych obrazovkách. 

Martin Šmahel v zákulisí Farmy Xtra
 


Komentáre (0)