MARKÍZA • PIATOK • 20.30 •

Noro sa vrátil do Srbska: Prezradil nám dôvod, prečo na Farme neuspel!

21. 11 2020 09:00 | pet
Noro pred jeho vlastnou údiarňou
Noro pred jeho vlastnou údiarňou Foto: archív N. B.
Norbert Brezík
Norbert Brezík
Norbert Brezík

Stretnutie s rodinou bolo veľmi emotívne.

Mnohí ho tipovali ako adepta na celkové víťazstvo, alebo mu minimálne predpovedali účasť vo finále 12. série. Noro Brezík však musel Farmu opustiť hneď po jeho prvom dueli. S Erikom Zahorjanom prehral 0:3, ale z arény a aj z hry odchádzal so vztýčenou hlavou.

Domov do Srbska sa vrátil po dlhých troch mesiacoch. „Dlho som nemal kontakt s rodinou, takže naše stretnutie bolo úžasné, veľmi emotívne. Darí sa mi fajn, už len preto, že som v kruhu rodiny,“ opísal nám prvé dojmy a pocity z návratu do civilného života.

So svojou účasťou na Farme bol celkom spokojný, aj keď sa našli veci, na ktoré príliš hrdý nie je: „Som spokojný hlavne s tým, čo sa týkalo pracovitosti a starania sa o zvieratá. Je pravdou, že s alkoholom sme to občas prehnali, no na druhej strane, bol to ventil, ktorý bolo nutné vypustiť.“

Na farmárske dobrodružstvo by sa už s najväčšou pravdepodobnosťou asi nenechal nahovoriť. „Časom som na statku pochopil, že možno pre môj vek, naivitu a detinskosť bude pre mňa veľmi ťažké uspieť v tejto reality šou. Nakoniec som si uvedomil, že zostať sám sebou je dôležitejšie, ako ísť po výhre za každú cenu,“ stojí si pevne za rozhodnutím.

Takto sa Noro lúčil s Farmou:

Farma pokračuje v pondelok 23. novembra o 21.20 h na Markíze.

Komentáre (0)