MARKÍZA • PIATOK • 20.30 •

Erik opäť vyvádzal a porušil pravidlá! Sú jeho dni na Farme zrátané?

20. 11 2020 12:30 | pet
Erik Zahorjan
Erik Zahorjan Foto: TV Markíza

Ani prípadná výhra v dueli nemusí znamenať návrat späť do hry.

Erik Zahorjan asi testuje hranice, kam až môže zájsť. Na Farme ho okrem Sáry Adamčíkovej a čiastočne aj Vlada Nikolajeva nemá nikto rád a všetci sa ho chcú zbaviť. A rodák z Prešova im túto túžbu môže splniť vlastnou nedisciplinovanosťou!

Pred duelom s Norom Brezíkom sa hecoval zvláštnym spôsobom. Chodil dokola, rozprával sa sám so sebou a motivoval sa. Noro sa vraj bojí, je nervózny a z Erika má strach dokonca aj diabol. Ak by to zostalo v tejto rovine, tak je všetko v poriadku. Netradičná príprava, ale každému môže pomôcť niečo iné.

Lenže potom spravil Erik niečo, čo mu môže poriadne zavariť. Prišiel ku kaplnke a zazvonil na zvon. Tým pádom sa vzdialil od duelantskej chatky na viac ako päť metrov, čím porušil pravidlá. Niečo podobné sa stalo aj Monike Šulekovej s Evou Lipovskou, ale tie sa trestu vyhli, keďže vypadli. Ak sa Erik vráti z arény, určite dostane prísny trest. No možno ani prípadná výhra v dueli by nemusela znamenať automatický návrat späť do hry, v 12. sérii sme to už zažili.

 

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Farmy o 20.30 h na Markíze.

 

Komentáre (0)