Farma cover

MARKÍZA • OD 5. 9. NA MARKÍZE•

Mišo nesklamal: Po Farme by si chcel zahrať v mexickej telenovele!

13. 11 2020 23:08 | pet
Michal Arbet
Michal Arbet Foto: TV Markíza
Michal Arbet
Michal Arbet
Vyradení farmári v Chalúpke

Najfalošnejším človekom na statku je Noro, Erikovi dopraje, nech si vyžerie Farmu až do konca.

Farma má za sebou ďalší duel a so statkom aj vidinou rozprávkovej sumy sa musel rozlúčiť Michal Arbet. Do štúdia Farmy X-TRA prišiel ako nový rekordér - bol v troch dueloch a všetky prehral. Napriek tomu sa v hre udržal poriadne dlho. A zálesák z Hrachovišťa opäť nesklamal, z rukáva sypal jednu perlu za druhou. No ako už vieme, v jeho prípade treba brať veľa vecí s rezervou.

Prekvapivo ho najviac sklamal Noro Brezík, ktorého spočiatku obdivoval. Vraj sa z neho vykľul najfalošnejší človek na statku. Erika Zahorjana tiež nemal príliš v láske, ale víťazstvo mu doprial. Nech si chalanisko vyžerie Farmu až do konca. Naopak, na koho nedá dopustiť je trojica farmárok - jeho favoritkami sú Xénia Gregušová, Anka Fiačanová a Katka Pohančaníková.

Veľké veci sa dejú aj v Mišovom súkromí. Na Farme zistil, že rád kecá blbosti do kamery, takže ak by sa mu ozval nejaký producent, určite by nepovedal nie. Celkom by si vedel sám seba predstaviť v nejakej mexickej telenovele. A prezradil ešte jednu podstatnú informáciu. Už nemá polopriateľku ale priateľku a život sa mu obrátil naruby!


Upútavka

 
Farma 14 - od 5. septembra
Sledujte celé epizody na