MARKÍZA • PONDELOK - ŠTVRTOK • PO 21.40• PIATOK • 20.30 •

Ako sa majú po Farme? Henrik zostal bez striptízu, Adama čaká operácia!

01. 11 2020 09:00 | pet
Henrik Szabo a Adam Tomek
Henrik Szabo a Adam Tomek Foto: TV Markíza
Henrik Szabo
Henrik Szabo
Adam Tomek a Monika Šuleková

Jeden sa vrátiť chcel, ale už sa nedalo, druhý o tom vôbec neuvažoval.

Televízna Farma prišla v jednom týždni hneď o dvoch hráčov. Henrika Szaba a Adama Tomeka zradilo zdravie a zo statku odchádzali za húkania sanitiek. Farmárske dobrodružstvo sa tak pre nich definitívne skončilo, hoci jeden z nich sa vrátiť chcel. S oboma už teraz exfarmármi sme sa stretli a zisťovali, ako sa im momentálne darí.

Striptíz s touto kondíciou? Zabudnite!

Henrik robil všetko preto, aby sa z Farmy dostal. Ale nedarilo sa mu to. Potom sa mu už život na statku začal páčiť, bolo menej roboty, viac jedla a zrazu musel pre problémy s chrbtom odísť. Preto sa chcel vrátiť, no keď sa dal do poriadku, už to nebolo možné. Pre epidemiologické opatrenia sa momentálne nemôže venovať ani striptízu, ale to mu až tak nevadí. Z Farmy sa vraj vrátil v zúboženom stave a musí trénovať, aby mohol vôbec vystupovať.

 

Stále ešte nie je úplne v poriadku, operácii sa nevyhne

Druhý záchvat obličkovej koliky znamenal pre Adama definitívny koniec na Farme. Potom, ako ho odviezli v bolestiach do nemocnice a infúzie mu nezabrali, o návrate na statok prestal uvažovať. Vrátil sa domov k rodine a liečil sa. Stále ešte nie je úplne fit a čaká ho ešte operácia. Spýtali sme sa aj na jeho priateľa, ktorý ho tak na Farme prekvapil a Adam nemal problém odpovedať.

 

Farma pokračuje v pondelok 2. novembra o 21.35 h na Markíze.

Komentáre (0)