MARKÍZA • PONDELOK - ŠTVRTOK • PO 21.40• PIATOK • 20.30 •

Máriova mama omdlela, keď prišiel domov, Beáta chce preraziť v šoubiznise!

18. 10 2020 09:00 | pet
Beáta a Mário sa rozlúčili s Farmou
Beáta a Mário sa rozlúčili s Farmou Foto: TV Markíza

Nerozlučná dvojica z Farmy oslavovala u legendárneho Modrého kocúra.

Kým počas prvých piatich týždňoch neopustil Farmu ani jeden súťažiaci, po ďalších dvoch týždňoch vypadlo z hry až päť farmárov. Po siedmom dueli musela pre porušenie pravidiel odísť Rebeka Hlavatá a s Farmou sa rozlúčila aj nerozlučná dvojica Beáta Rusnáková a Mário Rigó. S neúspešnými duelantmi sme sa stretli a vyspovedali ich, aký bol ich návrat do reálneho života. 

Mário musel kriesiť mamu!

Nečakaný príchod domov spôsobil Máriovej mame poriadny šok. Podľa jeho slov normálne omdlela, musel ju kriesiť a oblievať vodou. Vrátil sa totiž o desať kilogramov ľahší a poriadne zmenený. Farma ho trochu vycvičila a už nie je vôbec prieberčivý. A, samozrejme, jeho návrat sa vo veľkom oslávil v legendárnom Modrom kocúrovi, o ktorom sa na Farme často hovorilo. Ak ešte náhodou neviete, o čo ide, tak je to Máriov súkromný klub v pivničných priestoroch.

 

Všetci čakali, že na Farme urobí omnoho horšie veci

Doma ju poznajú ako nespútaný „párty živel“, ktorý musí stále niečo vyvádzať a milovníčku dramatických okamihov. Ale na statku bola veľmi mierna, až sa všetci čudovali. Beba sa nám priznala, že vlastne na Farme ukázala skutočná tvár a bola sama sebou. Teraz ju čaká návrat k štúdiu na vysokej škole, chce sa venovať svojmu biznisu a necháva si otvorené dvierka aj do prostredia šoubiznisu. Pretože to by ju veľmi bavilo!

 

Farma pokračuje v pondelok 19. októbra o 21.35 h na Markíze.

Komentáre (0)