MARKÍZA • PONDELOK - ŠTVRTOK • PO 21.40• PIATOK • 20.30 •

Prvé farmárky sú doma: Nikol sa s Heňom a Rebekou už nikdy nestretne!

11. 10 2020 10:00 | pet
Maja a Nikol sú už doma
Maja a Nikol sú už doma Foto: TV Markíza, archív N.F.

Maja nikdy v živote nezabudne na jednu konkrétnu noc.

Prví súťažiaci opustili Farmu až po šiestich týždňoch. Dovtedy pätica farmárov čakala na druhú šancu v Chalúpke. Z nich sa nakoniec na statok dostali traja, Nikol Fridrichová a Mária Both si museli definitívne zbaliť kufre. Vonku sme sa s prvými vypadnutými farmárkami porozprávali.

Útočili na mňa, akoby som rozvrátila nejakú rodinu!

Nikol si na Farme prežila vrcholy aj pády, najviac ju zranilo správanie Rebeky Hlavatej, ktorú považovala za najlepšiu kamarátku. Po podraze, ktorý spáchal Heňo Kuľko práve s Rebekou, ich už Nikol vôbec nehodlá riešiť. Dokonca nám povedala, že sa s nimi už v živote nestretne a pridala aj poriadne ostrú bodku. Prezradila nám tiež, ako zvládla veľkú vlnu kritických útokov, ktorým musela čeliť na sociálnych sieťach.

 

Na jednu noc nikdy nezabudnem

Maja sa v Chalúpke s Nikol dosť zblížila a dá sa povedať, že teraz sú skutočné kamarátky. Preto stojí na jej strane a Rebeka sklamala aj ju. Návrat z Farmy bol podľa jej slov úžasný a ako prvé zavolala jej priateľovi. A potom vyjedla mame chladničku. Aký bol jej najlepší zážitok z Farmy, ktorý si zapamätá do konca života? A komu najviac drží palce?

 

Farma pokračuje v pondelok 12. októbra o 21.40 h na Markíze.

Komentáre (0)