MARKÍZA • PIATOK • 20.30 •

Doma vraj nevynesie ani smeti! Bez jednej veci na Farme asi neprežije

24. 08 2020 14:00 | pet
Mário Rigó
Mário Rigó Foto: TV Markíza

Veľa ľudí ho nemá v láske, pretože každému vždy povie pravdu priamo do očí.

Mário Rigó chce ženám na Farme ukázať, že v kuchyni sa vie obracať aj chlap. Ku kulinárstvu ho od detstva viedla mama: „Som jej vďačný, že ma pripravila do života,“ hovorí. Najviac mu bude chýbať trošku netradičná vec. „Fén. Denne si upravujem vlasy a bez neho budem stratený! Neviem si predstaviť, ako budem vyzerať,“ bojí sa čerstvý farmár.

Tvrdí, že má vždy pravdu a stane sa všetko, čo hovoril. Známi ho vyhľadávajú a niekedy si nevie vybrať, koho spoločnosť uprednostní. Na druhej strane ho niektorí nemajú až tak v láske. „Nenávidia ma, lebo hovorím pravdu do očí, nie za chrbtom,“ prezrádza o sebe. Na statku to však možno bude jeho prednosť. Nemá rád intrigy, faloš a ľudí, ktorí sa na niečo hrajú.

Ostatní farmári by si však mali dávať pozor, aby Mária nezradili: „Kto ma sklame, už sa s ním viac nebavím.“ V súkromí blízkym dodáva silu. „Liečim kamarátov, všetci sa mi chodia posťažovať. Budem farmársky psychológ pre tých najbližších,“ tvrdí.
 
Najviac ho v živote zasiahlo narodenie dcéry: „Keď som ju uvidel, to bolo wau, neopísateľné!“ Hrdý otec síce už nežije s partnerkou, no pre dcérku by zniesol aj modré z neba. „Je moje druhé ja. Žijem pre ňu,“ hovorí 26-ročný čašník. Meno Natália má dokonca vytetované na ruke.
 
Rodina mu fandí, no mama nevie, ako to zvládne. „Doma vraj ani smeti nevynesiem, mama sa smeje, že aspoň uvidím, ako to je a priučím sa,“ smeje sa.  Život na dedine miluje. S každým dobre vychádza, ľudia sa o seba zaujímajú a majú k sebe bližšie. Má tam celú rodinu. To sú hlavné dôvody, prečo sa mu na dedine páči. Výhru by investoval do svojho sna. Mário si chce otvoriť vlastný nechtový salón. Nechtový dizajn mu ide obdivuhodne a  klientky za ním prichádzajú z celého okolia.

 

Farma: Mesto verzus dedina od 31. augusta na Markíze

 

 

Komentáre (0)