MARKÍZA • PIATOK • 20.30 •

Prvé meno novej série odhalené! Na Farme sa objaví neriadená strela

20. 08 2020 09:00 | pet
Nikol Fridrichová
Nikol Fridrichová Foto: TV Markíza

Má za sebou kontroverznú minulosť.

Nikol Fridrichová bude pre mnohých divákov "známa firma". Na sociálnej sieti má totiž približne 30 000 sledovateľov a chce, aby sa toto číslo poriadne zvýšilo. Pridáva krátke, vtipné videá, v ktorých sa snaží priblížiť viac prirodzenosti než dokonalosti. „Neznášam také instagramové pipky,“ tvrdí 32-ročná Bratislavčanka.
 
Jej povaha je nevyspytateľná. Nikol je jednoducho neriadená strela: „Občas som prchká, až hrubá,“ hovorí. Negatívne emócie si chodí vybíjať tréningom thajského boxu. Už od detstva inklinovala v rámci kamarátstiev skôr k mužom a prebrala aj ich záujmy. Nedáva si servítku pred ústa a niekedy povie aj viac, než by sa v danej situácii žiadalo. Preto sa ľahko ocitne uprostred konfliktu.
 
Na druhej strane sa v nej skrýva aj čosi krehké a citlivé. V prvom rade o tom svedčí láska k jej dcére: „Moje dieťa musí mať všetko TOP. Rozdám sa pre ňu.“ Nikol taktiež miluje zvieratá. Má doma mačku, škrečka a holuby. Berie si k sebe aj zvieratá z útulku do dočasnej starostlivosti.

Ak sa vám zdá meno novej farmárky, ktorá bude hájiť farby Mesta, povedomé z minulosti, tak máte pravdu. V roku 2011 sa stala Miss Carat Tunig a o rok neskôr sa v médiách objavili správy, že sa pobila v bare s bývalou superstaristkou Barborou Balúchovou. Neskôr niekto Nikol podpálil auto.

 

Farma: Mesto verzus dedina a Farma X-TRA od 31. augusta na Markíze

 

Komentáre (0)