MARKÍZA • PIATOK • 20.30 •

Blíži sa Farma číslo 12: Konečne vieme, kedy štartuje a čo sa bude diať na statku!

05. 08 2020 18:20 | pet
Farma
Farma Foto: TV Markíza

Drsná reality šou prichádza s novým konceptom.

Skupina nových farmárov bude najbližšie mesiace prekonávať predsudky, ktoré v sebe máme všetci od nepamäti. Statok v izolovanej oblasti preverí ich fyzické aj psychické možnosti. Mesto verzus Dedina, kto bude lepší? Kto nakoniec získa rozprávkovú výhru?

Prichádzajú z rôznych zázemí, životných situácii a osud ich stihol poriadne preskúšať. Niektorí sa narodili na dedine a žijú v meste, iní sa narodili v meste a žijú na dedine. Medzi farmármi sa objavia aj Slováci, ktorí sa naspäť domov vrátili po rokoch pre pandémiu. Stret hodnôt, presvedčení, dvoch rôznych svetov, ktoré sú od seba vzdialené len kúsok, no zároveň sú od seba tak ďaleko.

Farma 12
Foto: TV Markíza
 

Presne také je Slovensko a taká bude aj nová Farma. Pripravili sme pre vás sezónu plnú prekvapení, aké ste na Farme ešte nevideli. Sú dedinčania naozaj jednoduchí? Mešťania nafúkaní? Súťažiaci budú mať dosť času na to, aby staré známe predsudky prekonali. Ten, kto to dokáže, sa nakoniec stane víťazom. Štartujeme už 31. augusta!

"Po mimoriadnom úspechu predošlej Farmy, kedy sme sa venovali téme, s ktorou sa každý z nás takmer denne stretáva, bolo náročné nájsť ďalšiu, ktorá by mohla opäť vyvolať veľký záujem spoločnosti. Veríme, že nová téma opäť prinesie rôzne pohľady rôznych ľudí na odlišnosti ale aj podobnosti života v meste a na dedine," vyjadril sa riaditeľ oddelenia PR a marketingu televízie Markíza Michal Borec.

 
 

 

Komentáre (0)