MARKÍZA • PIATOK • 20.30 •

Pojašenú exfarmárku čaká sťahovanie! Na Orave sa vraj ocitla iba omylom

05. 08 2020 10:00 | pet
Andrea Matejčíková
Andrea Matejčíková Foto: instagram.com/crazydeya

Budúcnosť spája s veľkým mestom.

Život v Námestove ju už skrátka nebaví. Andrea Matejčíková, ktorú všetci fanúšikovia Farmy poznajú pod prezývkou Crazy Deya, sa chce presťahovať do Bratislavy a do hlavného mesta plánuje presunúť aj svoje podnikateľské aktivity. Zatiaľ teda aspoň sčasti.

Bývalá farmárka má vlastný kadernícky salón a množstvo stálych klientiek. Keďže k nim chce zostať lojálna a veľmi si ich váži, dva týždne v mesiaci sa bude venovať im, nové zákazníčky už bude prijímať iba v Bratislave. A prečo sa vlastne Orave otáča chrbtom?

deya sťahovanie.jpg
Foto: instagram.com/crazydeya
 

"Do Bratislavy som sa chcela presťahovať už dávno. Na Orave vôbec nie som spokojná, necítim sa tu dobre. Žijem tu len omylom osem rokov, nič tu nie je, nikde sa nedá ísť, už sa neviem dočkať piatku, kedy vyrazím do Bratislavy," vyliala si srdce v príbehu na sociálnej sieti.

No ani hlavné mesto Slovenska nemusí byť jej poslednou zastávkou. Andrea sa priznala, že má aj ďalšie sny. Uvažuje, že časom by sa mohla presunúť do Prahy a tam si otvoriť veľký salón, prípadne podnikať s módou. A možno nakoniec skončí natrvalo niekde pri mori, najradšej v Kalifornii.

Komentáre (0)