MARKÍZA • PIATOK • 20.30 •

Moderátorka novej Farmy je známa!

03. 08 2020 08:00 | markiza.sk
Farmári pred duelom pomocníkov z 11. série
Farmári pred duelom pomocníkov z 11. série Foto: TV Markíza

Divákov bude celou šou sprevádzať opäť Evelyn.

Už nie je tajomstvom, že aj tento rok televízia Markíza odštartuje jesennú programovú štruktúru úspešnou šou Farma. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na každodenné úlohy, radosti a strasti novej skupiny farmárov. Aká však bude téma 12. série Farmy, to si ešte chvíľu necháme pre seba.

Eva 'Evelyn' Kramerová
Foto: TV Markíza
 

Prekvapenie sa nekoná v úlohe moderátorky. Celou šou bude divákov sprevádzať opäť moderátorka a komička Eva Kramerová. Evelyn sa v tejto úlohe osvedčila a bude to tak jej tretia séria v úlohe moderátorky tejto úspešnej šou. "Veľmi sa teším, nová Farma prinesie nové zvraty a zmeny a spolu s fantastickým obsadením to určite bude stáť za to. Bude to pre mňa zasa veľké dobrodružstvo, takže si určite novú sériu nenechajte ujsť," prezrdila nám moderátorka.

"Eva Kramerová bude reality šou Farma moderovať aj tretíkrát. Sme veľmi radi, že túto ponuku prijala a veríme, že tohtoročnú sezónu opäť príjemne oživí svojou charizmatickou osobnosťou, vtipom, empatiou a bude pevnou oporou pre súťažiacich," povedal riaditeľ PR a marketingu Michal Borec.

Veríme, že skalných fanúšikov farmárskej šou táto informácia potešila. My sa už novej série nevieme dočkať.

Komentáre (0)