MARKÍZA • PONDELOK - ŠTVRTOK • PO 21.40• PIATOK • 20.30 •

Kontroverzná exfarmárka si po rozchode užíva: Pri mori ohuruje sexy krivkami

10. 07 2020 12:30 | pet
Daniela Nikoleta Kortišová
Daniela Nikoleta Kortišová Foto: archív DNK
Daniela Nikoleta Kortišová v Chorvátsku
Daniela Nikoleta Kortišová v Chorvátsku
Daniela Nikoleta Kortišová v Chorvátsku

Zdá sa, že párty sa nikdy nekončí.

Daniela Nikoleta Kortišová sa objavila v šiestej sérii Farmy, ale na statku sa príliš neohriala. Domov musela odísť už po dvoch týždňoch, no aj taký krátky čas jej stačil na to, aby sa dostala do povedomia širokej verejnosti. Či už kozmetickými vylepšeniami alebo extravagantným správaním.

Po skončení drsnej reality šou nezmizla z radaru, pravidelne sa objavovala na rôznych večierkoch či spoločenských akciách a vybudovala si silnú pozíciu na sociálnych sieťach. Lenže práve vo virtuálnom priestore musí začínať úplne od začiatku. Prišla totiž o svoje konto na Instagrame.

"Profil som chcela dočasne zrušiť a omylom som zaklikla možnosť, že sa už nedal obnoviť," priznala sa so smiechom, keď sme sa s ňou spojili. Momentálne je v Chorvátsku, kde dovolenkuje a užíva si jednu nekončiacu párty. Podľa jej slov má totiž čo oslavovať.

"Som zasa slobodná, už nežijem s tým, čo som bola predtým. Takže si momentálne užívam," prezradila čerstvú novinku pre markiza.sk. O nových nápadníkov určite nemá núdzu, pri mori totiž všetkých ohuruje poriadne oblými krivkami. Aktuálne fotky bývalej farmárky nájdete v priloženej fotogalérii.

zdroj: instagram.com/nicoletta_kortis

Komentáre (0)