MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Na Farme sa nemohli vystáť a poriadne to medzi nimi vrelo! Teraz spolu žúrujú

22. 06 2020 09:00 | pet
Vzťah medzi Milanom a Táňou bol dosť komplikovaný
Vzťah medzi Milanom a Táňou bol dosť komplikovaný Foto: TV Markíza

Ďalšie stretnutie kedysi nezmieriteľných súperov.

V jubilejnej desiatej sérii Farmy boli diváci svedkami viacerých ostrých konfliktov. Nálade v rybárskej osade nepomáhalo najmä to, že farmári sa pomerne skoro rozdelili na viaceré skupinky, medzi ktorými boli vzťahy viac než vlažné.

Neskorší víťaz Dominik Porubský bol najskôr jedna ruka s Petrom Harezníkom, Táňou Brunayovou a Michaelou Štefánikovou. No mal pocit, že ho chcú iba využiť a ich skupinu dosť drsne opustil. Spriaznenú dušu potom našiel v Milanovi Vysokaiovi.

Milan síce Petra celkom mohol, ale s Táňou si absolútne nerozumel a bol presvedčený, že Táňa si Petra totálne omotala okolo prsta. Často medzi nimi dochádzalo ku konfrontáciám a najväčšiu kauzu vyvolal Dominik nešťastným vyhlásením o "upálení".

Ale to už je všetko dávna minulosť. Život po Farme je úplne iný, než pred televíznymi kamerami. Milan, Dominik, Peter a Táňa nakoniec našli k sebe cestu a už viackrát sa stretli. Naposledy uplynulý víkend, keď si dali zraz na Petrovej chate. Tentoraz sa k nim pridala aj Karin Dvořáková.

Uverejnil používateľ Tatiana Brunayová Piatok 19. júna 2020

zdroj: facebook.com/tatiana.brunayova

Top víkend vďaka farmárom

Uverejnil používateľ Tatiana Brunayová Nedeľa 21. júna 2020

zdroj: facebook.com/tatiana.brunayova

Komentáre ( 0)