MARKÍZA • PONDELOK - ŠTVRTOK • PO 21.40• PIATOK • 20.30 •

Exfarmárka Nikča prosí o pomoc! Zbierka pre vážne chorú tetu

29. 05 2020 13:00 | pet
Nikola Prsteková
Nikola Prsteková Foto: instagram.com/nikolaprst

Bez konkrétneho lieku môže matka dvoch detí svoj boj prehrať.

Účastníčka zatiaľ poslednej série drsnej reality šou Farma Nikola Prsteková patrila medzi tých obyvateľov statku, ktorí dokázali vyjsť takmer s každým. Málokedy sa dostávala do konfliktov a obrovskú vášeň a lásku ukázala najmä vo vzťahu k zvieratám.

Každý, kto ju osobne pozná, potvrdí, že Nikča má veľké srdce a pre priateľov a rodinu urobí všetko. Bohužiaľ, momentálne nastala situácia, keď sa musela obrátiť aj na nás, či by sme jej nepomohli. Prosí totiž verejnosť o pomoc pre vážne chorú tetu.

Jej vždy usmiata príbuzná Manuela, matka dvoch detí, prekonala rakovinu, pričom prišla o jeden prsník. No po dvoch rokoch sa zákerná choroba nielenže vrátila, ale napadla aj ďalšie orgány. Jej nádejou zostal konkrétny liek, ktorého preplatenie jej však zdravotná poisťovňa zamietla.

zdroj: instagram.com/nikolaprst

Určite si každý dokáže predstaviť, že nejde o lacnú liečbu. Nikča verí, že sa nájdu dobrí ľudia, ktorú pomôžu jej tete zvládnuť náročný boj život, pretože ona sa vzdať nechce. "Chcem jej veľmi pomôcť, pretože máme silný vzťah. Dúfam, že to aj s pomocou dobrých ľudí zvládne a keď chorobu porazí, znovu sa spolu zasmejeme," vyjadrila sa Nikča pre markiza.sk.

Nikola Prsteková s tetou Manuelou
Foto: archív N. P.
 

Komentáre (0)