MARKÍZA • PIATOK • 20.30 •

Trpký koniec farmárskej lásky. Drsné útoky a vyhrážanie!?

06. 04 2020 11:00 | markiza.sk
Trpký koniec farmárskej lásky. Drsné útoky a vyhrážanie sa!?
Trpký koniec farmárskej lásky. Drsné útoky a vyhrážanie sa!?
Komunikácia medzi Nicolettou a Martinom
Komunikácia medzi Nicolettou a Martinom
Komunikácia medzi Nicolettou a Martinom

Snáď sa to neskončí až na polícii a dvojica si nakoniec odpustí.

Sama v príbehoch na Instagrame priznala, že aj ona bola naňho zlá a priznala si aj svoj podiel viny na ich rozchode. Stále sa však ovládala a chcela to vyriešiť slušnou cestou. Martin jej posielal aj hlasové správy, v ktorých si ale tak trochu protirečil. "Nemysli si o sebe, že si pekná žena," povedal v jednej z nich. "Ja by som sa k tebe aj vrátil, ale ty to musíš chcieť ako žena," povedal zase v druhej.

Martin Mihálik a Nicoletta Tóthová
Foto: TV Markíza
 

Keď však sympatická farmárka nepodľahla jeho rečiam, chcel vytiahnuť ďalší "tromf". Fešák s peknými očami sa jej údajne vyhráža, že zverejní intímne fotky, ktoré mal získať od Nicolettiných bývalých. "Môžeš sa mi ty, láska moja bývalá, vyhrážať nejakými fotkami, ktoré ti poposielali moji bývalí. Tie fotky sú už od mája minulého roka na kriminálnej polícii, kde to riešia dokonca s Amerikou, takže máš smolu, lebo tie fotky videl už celý svet a žiaľ, nič na nich ani nie je vidieť," odpovedala bývalá farmárka.

Martinova verzia príbehu

Martin zase povedal na Instagrame svoju verziu.  Opísal niekoľko situácií, kedy sa mu prestalo páčiť Nicolettino správanie. Tvrdí, že ho ponižovala, nielen v správach, ale aj pred priateľmi.

"Rieši súkromné veci verejne, lebo nevie ako na mňa. Čakal som, že sa to zmení a bude v pohode. Predsa len máme nejaké spomienky. Ale ona zase. Napísala mi, že tie fotky, čo má na kriminálke... Písal jej nejaký Martin a ona si myslela, že som to ja. Áno, dostali sa ku mne nejaké fotky, ale nikdy by som to nezverejnil. Bolo by to aj trestné. Písali mi jej bývalí a všetci s ňou mali rovnaký problém ako ja. Všetci od nej utiekli," uviedol bývalý priateľ. 

Tvrdí tiež, že jeho bývala priateľka má falošné účty na sociálnej sieti, odkiaľ mu vypisuje a flirtuje s ním a vydáva sa za niekoho iného. "Chce ma takto kontrolovať," myslí si Martin.

Podľa sympatického farmára bol prvotnou príčinou rozchodu fakt, že od svojej priateľky necítil podporu. Vraj ho za nič nikdy nepochválila, iba po ňom kričala a vždy si mala nájsť zámienku, aby ho mohla pre niečo kritizovať.

Dúfame, že tento boj medzi bývalými partnermi dopadne dobre a každý z nich nájde svoje šťastie niekde inde. Držíme im palce!

Komentáre (0)