MARKÍZA • PIATOK • 20.30 •

Trpký koniec farmárskej lásky. Drsné útoky a vyhrážanie!?

06. 04 2020 11:00 | markiza.sk
Trpký koniec farmárskej lásky. Drsné útoky a vyhrážanie sa!?
Trpký koniec farmárskej lásky. Drsné útoky a vyhrážanie sa!?
Komunikácia medzi Nicolettou a Martinom
Komunikácia medzi Nicolettou a Martinom
Komunikácia medzi Nicolettou a Martinom

Snáď sa to neskončí až na polícii a dvojica si nakoniec odpustí.

Na poslednej Farme 11: Západ vs. východ preskočila iskra medzi viacerými ľuďmi. Kým aférka Mateja Jurkoviča a Mirky Csorbovej dlho nevydržala, pri druhom páriku to vyzeralo nádejne. Nicoletta Tóthová a Martin Mihalík si padli do oka ešte na kastingoch.

Keď Martin dorazil na Farmu v skupine banditov, Nicoletta sa veľmi potešila. Dvojica spolu trávila čo najviac času a ich vzťah sa prehlboval. Až z toho vznikla láska. Tá však musela prejsť veľkou skúškou. Po tom, ako Nicoletta statok opustila, Martin ostal na Farme sám.

Prvú skúšku dvojica zvládla. V našej online relácii Farma Xtra dokonca padali slová o rodine či svadbe. Prišla ale ďalšia skúška, ešte väčšia. Niki začala sezóna a odišla pracovať do zahraničia. Martin však za ňou na istý čas pricestoval a všetko vyzeralo ako z rozprávky.

POZRITE SI AJ: Skutočná farmárska láska: Nika a Robiňo sú stále spolu, prvé slová o bábätku!

Nicoletta a Martin si padli do oka
Foto: TV Markíza
 

O to šokujúcejšie boli nepekné novinky z ich života, o ktoré sa podelili obaja s fanúšikmi na sociálnej sieti. Farmári z východu už netvoria pár a dnes na seba nedokážu nájsť pekného slova. Nicoletta sa do debát o ich rozchode nechcela vôbec púšťať a odmietala to komentovať.

VIAC Z ICH KONVERZÁCIE NÁJDETE V GALÉRII!

Po tom, ako sa dozvedela, že o nej Martin údajne hovorí aj intímne detaily kade-tade, to už nevydržala a je pochopiteľné, že sa začala brániť. Zamrzelo ju, že sa o nej Martin mal nepekne a vulgárne vyjadrovať, nehovoriac o písomných atakoch zo strany jeho kamarátov či príbuzných. 

Vyhrážanie sa a kriminálka?

Pokračovanie článku na druhej strane.

Komentáre (0)