MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Kráske z Farmy pomaly dochádzajú peniaze: Barbora si hľadá prácu!

18. 02 2020 11:40 | pet
Barbora Bednaričová
Barbora Bednaričová Foto: TV Markíza
Barbora Bednaričová
Barbora Bednaričová
Barbora sa pri stole rozplakala

Najnovšie chce preraziť aj na internete.

Jedenásta séria Farmy je už dávno minulosťou a jej účastníci musia bojovať s nástrahami reálneho života. Väčšina bývalých farmárov chce rýchlo vyťažiť z televíznej popularity, no Barbora Bednaričová sa na to pozerá realisticky a triezvo.

Popularita síce môže pomôcť, ale podľa sympatickej exfarmárky to vôbec nestačí. Predovšetkým sa človek musí snažiť sám a pre posun v kariére niečo urobiť. Barbora o tom otvorene hovorí vo svojom prvom videu, ktoré nakrútila a zverejnila na internete.

Neplánuje sa tým však živiť, zháňa si normálne zamestnanie. "Hľadám si prácu, pretože mi dochádzajú finančné zásoby. Nežijem zo vzduchu, mám nejaké peniaze odložené, nejaké ešte budem mať, ale nie je to dosť, aby som z toho dokázala žiť," prezradila vo videu.

Barbora je ešte stále študentkou, momentálne je v treťom ročníku na vysokej škole a čaká ju bakalárska práca. Zatiaľ však nevie, čo bude ďalej a či pôjde rovno na magisterské štúdium. Závisí to aj od toho, či sa jej podarí získať prácu, o ktorú má záujem.

Komentáre ( 0)