Farma cover

MARKÍZA • OD 30. 8. • 27. 8. NA VOYO •

Nečakaný koniec veľkej farmárskej lásky: Rado a Kika už nie sú spolu!

17. 02 2020 07:10 | pet
Kika a Rado si prejavujú nežnosti
Kika a Rado si prejavujú nežnosti Foto: TV Markíza

Vzťah im v reálnom živote vydržal iba dva mesiace.

V jedenástej sérii Farmy vznikli hneď dva zamilované páriky. Kým láska Nicoletty Tóthovej a Martina Mihálika zatiaľ stále prekvitá, vzťah medzi Kristi Dali a Radom Dulinom sa po dvoch mesiacoch od skončení drsnej reality šou dostal do mŕtveho bodu.

Počas pobytu na statku si k sebe nečakane našli cestu a najmä na Radovi bolo vidieť, že je do Kiky beznádejne zaľúbený. Hoci netušili, čo sa bude diať "vonku", zostali spolu. Ale to je už minulosťou, obaja o rozchode informovali na sociálnych sieťach.

"Každý príbeh niekde sa začína a niekde končí.... Už pár dní hľadám tie správne slová, žiaľ, píšu sa mi ťažko... Každý deň sa ma pýtate, či sme spolu... Rozhodla som sa posunúť ďalej a ukončiť vaše nekonečné otázky a odpovedať na ne... Ďakujem Radko, že si bol súčasťou môjho života... za Farmu, za tvoju podporu. Žiaľ, naše povahy sú také rozdielne, že sme sa rozhodli neubližovať si ďalej a ísť si každý svojou cestou.... Verím, že čas všetko zahojí a obaja pochopíme, čo nás Farma a náš vzťah mal naučiť... Všetko sa deje pre niečo a aj to zlé a smutné v živote má svoj zmysel...," napísala Kristi o konci ich lásky.

Vyzerá to tak, že sa rozišli v dobrom, svedčí o tom aj Radov status na sociálnej sieti o Kristíne: "Navždy ti budem vďačný, že som práve ja mal to obrovské šťastie ťa spoznať, spoznať človeka s veľkým a hlavne neskutočne dobrým srdiečkom. Týmto chcem len povedať, vážte si svoje drahé, milované polovičky. No život ide ďalej a nehľadajte za tým niekoho iného."

Na Radove slová okamžite reagovala aj samotná Kika: "Naučila som ťa niečo predsa. Krásne napísané, ďakujem najviac za všetko." Veľká farmárska lovestory sa tak definitívne končí.

Upútavka

 
Farma - v sobotu, 18. septembra, o 20.30 (a už v piatok na VOYO)!
Sledujte celé epizody na